اخبار

افتتاح دفتر مشاوره شغلی و کاریابی در شهرستان نایین

افتتاح دفتر مشاوره شغلی و کاریابی در شهرستان نایین
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین همزمان با هفته جهانی کار آفرینی دفتر مشاوره شغلی و کاریابی داخلی غیردولتی آرکا افتتاح شد.


 محمد خلیلیان با اعلام این خبر توضیح داد:  آیین افتتاح دفتر مشاوره شغلی و کارآفرینی آرکا با حضور بخشدار مرکزی نایین، مسؤل دفتر نماینده، روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فنی و حرفه ای، صنعت معدن و تجارت، تامین اجتماعی، نیروی انتظامی و ناحیه مقاومت‌ بسیج و تعدادی از مسؤلین واحدهای تولیدی شهرستان افتتاح شد.

وی همچنین هدایت شغلی، مشاوره مناسب، ارتباط و تعامل با مدیران واحدهای اقتصادی  و شناخت واقعی نیازهای آموزشی بازار کار و توانمند سازی افراد فاقد مهارت از طریق ارتباط با مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان را از مهمترین فعالیت دفاتر کاریابی دانست.

مدیر کاریابی آرکا در این آیین ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری علیه السلام و هفته کارآفرینی با اشاره به برخی از وظایف مهم مراکز کاریابی ها گفت: شناسایی بازار کار، ثبت نام از کارجو، شناسایی فرصت های شغلی، ارایه خدمات مشاوره و راهنمایی شغلی به جویندگان کار و کارفرمایان، معرفی و بکارگماری کارجویان واجد شرایط در واحدهای پذیرنده از اصلی ترین وظایف این مراکز  است.

شایان ذکر است این کاریابی پس از توقف فعالیت کاریابی قبلی، با پیگیری اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین و همکاری خانم خامسی نائینی و موافقت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان راه اندازی گردید.

در حال حاضر آدرس مرکز فعالیت کاریابی آرکا نایین، خیابان حافظ نبش کوچه شماره 5 میباشد و همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 7:30 الی 14 آماده ارائه خدمات به جامعه هدف خواهد بود.

کاریابی نایین
 
۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید