اخبار

به مناسبت هفته کارآفرینی:

بازدید فرماندار شهرستان آران و بیدگل از طرح های اشتغال زایی این شهرستان

بازدید فرماندار شهرستان آران و بیدگل از طرح های اشتغال زایی این شهرستان
به مناسبت هفته کارآفرینی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن بازدید از طرح های اشتغالزایی شهرستان با تأکید بر اهمیت نقش ‌و جایگاه کارآفرینی در ایجاد اشتغال پایدار، خلاقیت و نوآوری در طرحهای کارآفرینی را مهمترین عامل در تداوم این مسیر عنوان کرد.

اسماعیل بایبوردی امنیت غذایی جامعه را در گرو حمایت از کارآفرینان داخلی دانست و افزود: بامانع زدایی در خدمت رسانی به کارآفرینان و حل مشکلات حوزه اکوسیستم کارآفرینی و ارزش آفرینی، انشالله خلاقیت را در شهرستان بالا خواهیم برد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به گستردگی کشت گلخانه ای فعال در شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت:مهمترین اقدام در توسعه کشت گلخانه ای، یافتن بازار محصولات جدید و صادرات اقلام تولیدی  عنوان کرد.

بایبوردی  در این بازدید ضمن تبریک هفته کارآفرینی به کارآفرینان سخت کوش منطقه، مشکلات و دغدغه های پیش روی کارآفرینان که اکثرا در زمینه آب و خاک بود را بررسی و درخصوص رفع موانع پیش و حمایت حداکثری قول مساعد داد .

حسن اربابی رییس اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل نیز استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه ی آران و بیدگل را مورد تأکید قرار داده و کارآفرینی را حلقه ی اتصال اشتغال و تولید نامید.

وی راه اندازی مرکز مشاوره کارآفرینی، باشگاه کارآفرینان نوجوان و کافه کارآفرینی در راستای پیاده سازی اکوسیستم کارآفرینی در شهرستان نام برد.

"گلخانه محمدرضا مزدیان فرد" با وسعتی بالغ بر ۳۶۰۰ متر زمین زراعی و اشتغال ۱۵ نفر در بخش کویرات شهر ابوزیدآباد، "شرکت تولید تابلوهای برق پانل" به کارفرمایی صابر حیدریان با اشتغالزایی  ۱۹   نفر در شهرک صنعتی صباحی  ،  "مجتمع پرورش ماهی آرتمیا و ماهی های خاویاری و قزل‌آلا و‌گرمابی" واقع در ۳۰ کیلومتری کویر مرنجاب با وسعت بالغ بر ۱/۵ هکتار و اشتغالزایی ۳ نفر و فروش سالیانه ۲۰ تن ماهی قزل آلا  از جمله طرح هایی بود که در این  برنامه مورد بازدید قرار گرفت.

شایان ذکر است صابر حیدریان کارفرمای جوان "شرکت تولید تابلوهای برق پانل" موفق به عضویت در انجمن تولیدکنندگان تابلو برق ایران شده است و توانسته با طی مراحل قانونی به وندورلیست توانیر ایران وارد شود.

دراین بازدید معاون فرماندار، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس اداره صمت و مدیر اداره جهادکشاورزی و‌ کارشناسان حوزه کارآفرینی شهرستان نیز حضور داشتند.

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید