اخبار

برگزاری وبینار آموزشی آشنایی با معاینات قبل از استخدام ماده 90 تأمین اجتماعی با همکاری مدیریت درمان استان اصفهان

برگزاری وبینار آموزشی آشنایی با معاینات قبل از استخدام ماده 90 تأمین اجتماعی با همکاری مدیریت درمان استان اصفهان
وبینار آموزشی آشنایی با معاینات قبل از استخدام ماده 90 تأمین اجتماعی، ویژه مدیران منابع انسانی، مسئولین خانه های بهداشت کارگری و بهبانان واحدهای اقتصادی برگزار شد.

دبیرخانه شورای هماهنگی و خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان در راستای اجرای برنامه های آموزشی مدون، وبینار آموزشی با عنوان" آشنایی با معاینات قبل از استخدام ماده 90 تأمین اجتماعی، پرسش و پاسخ با همکاری  مدیریت درمان استان اصفهان " را برگزار کرد.

وبینار آموزشی مدیریت اجتماعی 2

این وبینار آموزشی با هدف رفع چالش ها، ابهامات معاینات قبل از استخدام، فهم مشترک و انتقال تجربیات در بین مسئولین خانه بهداشت کارگری و بهبانان واحدهای اقتصادی برگزار شد.

در این وبینار سرفصل های" آشنایی با معاینات قبل از استخدام" ، "تعیین محدودیت شغلی" و "پرسش و پاسخ در زمینه تأمین اجتماعی کارگران واحدهای اقتصادی" ارائه شد و محتوای آموزشی نیز در سایت اداره کل به آدرس Isfahan.mcls.gov.ir و در فضای مجازی جهت استفاده کلیه کارشناسان بهداشت حرفه ای و بهبانان واحدهای اقتصادی  بارگذاری شد.

این دوره با حضور احمدرضا پرنده مدیراجتماعی، رئیس اموراجتماعی و کارشناسان حوزه اجتماعی و سعید سلطانی کارشناس ارشد بهداشت حرفه ای مدیریت درمان استان اصفهان به عنوان مدرس  اجرا شد.

وبینار آموزشی مدیریت اجتماعی 3

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۷:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید