اخبار

وبینار بررسی وضعیت شهرستانها در شناسایی و ثبت نام نخبگان جامعه کار و تولید در سی و سومین جشنواره امتنان برگزار شد .

وبینار بررسی وضعیت شهرستانها در شناسایی و ثبت نام نخبگان جامعه کار و تولید در سی و سومین جشنواره امتنان  برگزار شد .
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از برگزاری وبینار بررسی وضعیت شهرستانها در شناسایی و ثبت نام نخبگان جامعه کار و تولید در سی و سومین جشنواره امتنان ویژه روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر استان و کارشناسان فرهنگی اجتماعی خبرداد.

احمدرضا پرنده در این وبینار  ضمن ارائه گزارشی از ثبت نام کارگران نمونه، گروه کار نمونه و واحد نمونه به تفکیک شهرستانها،  خواستار استفاده از ظرفیت های موجود برای پیگیری در شناسایی کارگران نخبه و خلاق در هر شهرستان و ثبت نام آنها همراه با مستندات در سامانه جشنواره امتنان از جامعه کارو تولید شد.  

 در ادامه جلسه منصوره سلیمانزاده رئیس اداره امور اجتماعی گزارشی از برنامه های مهم این اداره در سه شاخص تشریح  کرد و افزود: مهمترین فعالیت کارشناسان امور اجتماعی در شهرستانها ثبت نام نخبگان جامعه کار و تولید در سی و سومین جشنواره امتنان به منظور ارتقاء شاخص های فرهنگی اجتماعی کارگران و کارفرمایان و ترویج فرهنگ خلاقیت، ابتکار و کارگروهی می باشد.

 وی همچنین گفت: برای توسعه زیر ساخت های بهداشتی در بنگاه­های اقتصادی خانه های بهداشت کارگری ، نظارت و بازدید مستمر در دستور کار قرار گیرد.

وبینار بررسی وضعیت  ثبت نامی در جشنواره امتنان 2

سلیمان زاده ادامه داد: برای توسعه امکانات رفاهی معیشتی نیروی کار در واحدهای اقتصادی باید به برنامه هایی نظیر بیمه تکمیلی، مسکن کارگری، مهدهای کودک، سهام ترجیحی ماده 154 قانون کار مورد توجه ویژه قرار گیرد.

شهربانو عرب مؤمنی رئیس اداره امورفرهنگی هم در این وبینار با اشاره به اجرای برنامه های مختلف در مناسبت های ملی و مذهبی اظهار داشت: بارگذاری مستندات مربوط به مناسبت های  مختلف به ویژه هفته دفاع مقدس و 25 آبان ماه باید روی سایت دفاع مقدس قرار گیرد.

بابک دهقانپور رئیس اداره آسیب های اجتماعی و امورحمایتی نیز مکاتبه با واحدهای اقتصادی منطقه تحت پوشش، جهت معرفی طرح کاج و ارسال شیوه نامه و فرم های مربوط به این طرح به واحدهای اقتصادی، پیگیری آموزش های آسیب های اجتماعی، از جمله اقداماتی است که در شهرستان ها باید پیگیری شود.

وبینار بررسی وضعیت  ثبت نامی در جشنواره امتنان 1

 

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۷:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید