اخبار

رعیتی فرد در کاشان تاکید کرد: تحریم‌ها، فرصتی برای ارتقای کیفیت محصولات داخلی

رعیتی فرد در کاشان تاکید کرد: تحریم‌ها، فرصتی برای ارتقای کیفیت محصولات داخلی
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر یک روزه خود به شهرستان کاشان از دو کارخانه «ریسندگی، بافندگی و نساجی» و «مخمل و ابریشم کاشان» به منظور بررسی و رفع موانع تولید بازدید کرد و گفت: تحریم ها، فرصتی برای ارتقای کیفیت محصولات داخلی برای دستیابی به بازارهای داخلی و خارجی است.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان، علی حسین رعیتی فرد در  این بازدید مسایل و مشکلات این دوکارخانه را  از نزدیک بررسی کرد و افزود: در شرایط کنونی، رویکرد ما، رفع مشکلات واحدهای تولیدی و جامعه کارگری و کارفرمایی است و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد‌.

در این بازدید مدیر عامل شرکت «مخمل ابریشم کاشان» ضمن تشریح تاریخچه  این کارخانه  گفت:  این کارخانه از پنجاه سال گذشته تا کنون در  تولید منسوجات  فعالیت داشته و درحال حاضر  برندی شناخته شده  در صنعت نساجی است.
 وی  همچنین با تشریح  ظرفیت ها و مسایل این  کارخانه تولید چادر مشکی و ایجاد نمایشگاه چند منظوره در صنعت نساجی در شهرستان کاشان را از طرح های توسعه این کارخانه عنوان کرد.
 مدیرعامل کارخانه« ریسندگی، بافندگی  و نساجی کاشان» نیز  با بیان اینکه کارخانه  با بیش از ۶۰۰ نفر نیروی انسانی شاغل و با 30درصد ظرفیت تولید ، ده تن نخ  و  60هزار متر پارچه به صورت روزانه  تولید می کند به تشریح مسایل و مشکلات کارخانه پرداخت.
۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید