اخبار

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج:

جلسه هم اندیشی اعضای بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد

جلسه هم اندیشی اعضای بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد
جلسه هم اندیشی اعضای بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان روز سه شنبه برگزار شد.
کامران کلانی در این نشست با اشاره به ظرفیت و توانایی های قابل ملاحظه این سازمان مردم نهاد اظهار داشت: بسیج گروهی جهادی و دارای ساختار و تشکل سازمان یافته و قدرتمند است.
وی افزود: حمایتهای همه جانبه در زمان مشکلات ناشی از بلایای طبیعی و محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار نمونه بارز فعالیت های مثمر ثمر این نهاد در سطح کشور  بوده است.
کلانی با اشاره به توانایی این سازمان در حل مشکلات و مسائل اجتماعی و فرهنگی اظهار داشت: یکی از استفاده از تجربیات سازمان بسیج در ارائه خدمت به جامعه مخاطب را از رویکردهای محوری بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برشمرد.
این مقام مسئول هدف گذاری های جدید در این بخش را به عنوان یکی از مؤلفه های مهم در پویایی و حرکت بسیج اداره عنوان کرد و افزود: شناسایی کودکان جامانده از تحصیل و  راه اندازی میز خدمت برنامه های  محوری  است که برای تحقق آن  اعضای بسیج باید فعالانه وارد عرصه شوند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان عدم روحیه مطالبه گری در سازمان را به عنوان معضلی جدی برشمرد و پرسش و سوال از مدیران را یکی از راهکارهای مهم حل مشکلات و جلوگیری از بروز فساد در محیط داری دانست که باید در راس اهداف بسیج ادارات قرار گیرد.
احمدرضا پرنده مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این جلسه ضمن قدر دانی از همراهی ویژه مدیرکل با برنامه های فرهنگی و اجتماعی  معیار بسیجی بودن را خدمت صادقانه به مردم دانست و اظهار داشت تفکر بسیجی خدمت به مردم را یک فریضه می داند.
در این نشست کمال مستاجران رئیس بسیج اداره کل ،محمد شریفی رئیس  واحد ایثارگران اداره کل، رئیس  اداره حراست، مرتضی فرقانی رئیس امور اداری و جمعی از بسیجیان به بیان نظرات خود پرداختند.
۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید