اخبار

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارخانجات گروه صنعتی انتخاب و اقدامات فرهنگی انجام شده

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارخانجات گروه صنعتی انتخاب و اقدامات فرهنگی انجام شده
مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی و رئیس ستاد اقامه نماز استان اصفهان و هیأت همراه از خطوط تولید کارخانجات گروه صنعتی انتخاب و فعالیت های فرهنگی و مذهبی این مجموعه بازدید کردند.

کامران کلانی در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از مجموعه فعالیت های این گروه تولیدی اظهار داشت: ما در مجموعه گروه صنعتی انتخاب تبلور اراده جمع  بزرگ ،همدل و همراه در سایه رهبری یک فرد شجاع را شاهد هستیم.

 وی با بیان اینکه در این مجموعه تحقیق، توسعه، دانش و اعتماد در خدمت توسعه اقتصادی قرار گرفته است افزود: گروه صنعتی انتخاب درسطح کشور تأمین لوازم خانگی متناسب با نیازهای اقشار مختلف جامعه انجام می دهد که اتفاقی بزرگ و اقدامی بسیار ارزشمند است.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان "بومی سازی"، "ایجاد و تکمیل  زنجیره فعالیت های تولید" و همچنین "بکارگیری صنایع پایین دستی" را از نکات بسیار قابل توجه دراین گروه صنعتی برشمرد. 

 کلانی یادآورشد: مدیر گروه صنعتی انتخاب با بکارگیری صنایع پایین دستی به مسئولیت اجتماعی خود نیز عمل کرده است و کارگاه های کوچکی که در سال های اخیر با مشکل مواجه شده بودند را دوباره به چرخه تولید بازگردانده است.

 این مقام مسئول با بیان اینکه اقدامات فرهنگی و فعالیت در حیطه مسئولیت های اجتماعی این مجموعه قابل توجه است افزود: مجموعه اقدامات گروه صنعتی انتخاب در برونسپاری، ترویج فرهنگ تعاون و مشارکت کارکنان در سود شرکت تعاونی می تواند الگوی مناسبی برای سایر واحدهای اقتصادی در سطح استان باشد.

 کلانی در خصوص کیفیت محصولات این مجموعه اظهار داشت: همه شعارهای اقتصادی و اجتماعی دهه اخیر در این مجموعه به صورت عملی محقق شده است و برند اسنوا از لحاظ کیفیت و طراحی محصولات با برندهای معروف جهانی قابل رقابت است.

 در این بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و حجت الاسلام و المسلیمن رنجبر رئیس ستاد اقامه نماز استان اصفهان، احمدرضا پرنده مدیر اجتماعی اداره کل، ایمان محبی رئیس روابط عمومی، کمال مستاجران فرمانده پایگاه بسیج  و محمد کاظمینی دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل  از بخش های مختلفی همچون کارخانه ساخت قطعات پلاستیکی گروه صنعتی انتخاب، اتاق صوت، خط تولید یخچال، بخش تحقیق و توسعه دیدن کردند و در جریان مجموعه فعالیت ها و اقدامات فرهنگی این مجموعه  صنعتی قرار گرفتند.

۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید