اخبار

برگزاری اولین گردهمایی مدیران صنایع و ادارات و سازمان های شهرستان های کاشان، آران و بیدگل و نطنز

برگزاری اولین گردهمایی مدیران صنایع و ادارات و سازمان های شهرستان های کاشان، آران و بیدگل و نطنز
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان اولین گردهمایی مدیران صنایع و ادارات و سازمان های شهرستان های کاشان، آران و بیدگل و نطنز در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار شد.

گردهمایی مدیران-کاشان حسن رمضانی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان هدف از برگزاری این جلسه را آشنایی با مفاهیم مدیریت منابع انسانی و برنامه های انجمن صنفی مدیران منابع انسانی عنوان کرد.

وی در خصوص وضعیت بازار کار منطقه کاشان و ضرورت توجه بیش از پیش به مباحث حوزه منابع انسانی توسط کارفرمایان اظهار داشت: رویکرد انجمن صنفی تهیه و تنظیم بانک اطلاعاتی و آموزش پیوسته برای اعضا خواهد بود.

این مقام مسئول بر لزوم بهبود و تلطیف بیشتر روابط کارگر و کارفرما و توجه به نیاز ها و سلسله مراتب نیازهای نیروی انسانی توسط صاحبان صنایع تأکید کرد و افزود: در شرایطی که به شدت موضوع تأمین نیروی انسانی برای واحدهای اقتصادی اهمیت زیادی دارد باید رفع نیاز نیروی انسانی و اقدامات انگیزشی برای کارکنان مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه دکتر جوشقانی رئیس انجمن صنفی منابع انسانی و مدیران منابع انسانی واحدهای اقتصادی شهرستان کاشان سخنرانی کرد و به طور خاص به عملکرد بعضی از واحدهای اقتصادی در پرداخت پاداش های انگیزشی و سهیم نمودن پرسنل در سود شرکت اشاره نمود.

 

 

۱۴ دی ۱۴۰۰ ۱۸:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید