اخبار

همزمان با آغاز دهه بصیرت: افتتاح دفتر مشاوره و خدمات کارآفرینی در شهرستان فلاورجان

همزمان با آغاز دهه بصیرت: افتتاح دفتر مشاوره و خدمات کارآفرینی در شهرستان فلاورجان
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فلاورجان از افتتاح دفتر مشاوره و خدمات کار آفرینی پیشرفت در شهرستان فلاورجان خبر داد.
 احسان رضایی با اعلام این خبر افزود: اشتغال و کارآفرینی یک موضوع مهم در اقتصاد است که اگر رونق پیدا کند باعث پویایی و رشد توسعه در بخش های دیگر جامعه می شود.
 وی با تاکید بر لزوم  توجه و اعتماد به کارآفرینی و کارآفرینان  اظهار داشت: مشاوره بهترین راه برای ایجاد اشتغال پایدار است و بر همین اساس باید به آن توجه کرد.
 رضایی در خصوص زمینه فعالیت این مرکز توضیح داد:این مرکز در زمینه های  مدیریت فردی و سازمانی، بازاریابی و تبلیغات، راه اندازی شغل، کارآفرینی، آموزش خلاقیت و نوآوری پرسنل، برندینگ، تحلیل بازار و تقاضای بازار  فعالیت خود را در سطح شهرستان آغاز خواهد کرد.
آیین افتتاح مرکز مشاوره و خدمات کار آفرینی  پیشرفت همزمان با آغاز دهه بصیرت و  با حضور روسا و کارشناسان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و صمت  در شهرستان فلاورجان برگزار شد.

 

شایان ذکر است شهرستان فلاورجان یکی از شهرستان‌های تاریخی استان اصفهان است که وسعت کل آن ۳۱۹ کیلومتر مربع و جمعیت آن بالغ بر ۲۵۰هزار نفر است. وجود صنایع متعدد، قرار گرفتن در حاشیه زاینده رود، دیرینه تاریخی و محصولات کشاورزی مرغوب از جمله برنج و گندم و صیفی جات این شهرستان را از جایگاه ویژه‌ای برخوردار نموده است‌.
 در حال حاضر ۶۰ مرکز مشاوره و خدمات کار آفرینی درسطح استان اصفهان فعالیت میکنند.

مرکزکارآفرینی فلاورجان

۱۸ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید