اخبار

برگزاری همایش تجلیل از کارگران نمونه نایین

برگزاری همایش تجلیل از کارگران نمونه نایین
با همکاری اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین و مشارکت واحدهای تولیدی همایش تجلیل از کارگران نمونه نایین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین در پانزدهمین روز از اردیبهشت ماه همایش بزرگ تجلیل از کارگران نمونه واحدهای اقتصادی با حضور مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان وجمع بزرگی از کارگران و خانواده آنها برگزار شد.

احمدرضا پرنده مدیریت اجتماعی و فرهنگی اداره کل تعاون کار وفاه اجتماعی استان اصفهان نیز از دیگر سخنرانان این مراسم، ضمن خیر مقدم و تبریک به جامعه کارگری شهرستان، از برگزار کنندگان این همایش بزرگ تقدیر نمود و  گفت: در هر جامعه ای که از توان و ظرفیت کارگری و فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران به بهترین نحو استفاده کند، به صورت روز افزون می تواند از نظر اقتصادی به رشد و توسعه دست یابد.

وی عنوان کرد: کارگران در طول انقلاب و در 8 سال دفاع مقدس نیز حضوری فعال داشتند و نشان دادند در سنگر دفاع از ارزشهای انقلابی و سنگر اقتصادی و سازندگی، ثابت قدم هستند.

الهام آزاد نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن عرض تبریک روز کارگر عنوان کرد: کارگران با تلاش شبانه روزی نقش مهمی در توسعه و رونق تولید در کشور دارند. کارگران در واقع، تلاش‌گران عرصه اقتصادی هستند و کشور را به سمت پیشرفت و تعالی سوق می‌دهند، باید بر دستان پینه‌بسته کارگران بوسه زد.

آزاد بیان کرد: جامعه کارگری از وفادارترین قشرها به جمهوری اسلامی هستند، جایگاه مهم کارگران را در پیشرفت و توسعه کشور و جایگاه آنها را به خوبی نشان می دهد.

 وی افزود: کارگران موتور متحرکه نظام و انقلاب اند واز جان و جسم خود در راه توسعه کشور مایه می گذارند، مردم و مسئولان باید قدردان قشر تلاش گر کارگر در عرصه های اقتصادی باشند.

در این مراسم همچنین مدیر شرکت توسعه معادن مبدأ نیز ضمن ارائه گزارشی ، پیرامون مسائل و مشکلات حوزه صنعت و معدن در شهرستان سخن گفت.

در این همایش که با حضور بیش از 800 نفر از کارگران و مدیران واحدهای تولیدی و تعدادی از مسؤلین شهرستان نایین در سالن حضرت امام خمینی ره برگزار شد، علاوه بر ارائه برنامه های شاد و متنوع از حدود 170 نفر از کارگران نمونه کارخانجات و ادارات با اهدای لوح تقدیر و هدایای نفیس تجلیل و قدردانی شد.

لازم به ذکر است شهرستان نایین دارای یک شهرک صنعتی و دو ناحیه صنعتی در شهر بافران و روستای نیستانک میباشد و عمده فعالیت واحدهای تولیدی در صنعت تولید قطعات خودرو و محصولات ساختمانی اعم از سیمان، کاشی و سرامیک  و در شهر انارک نیز چندین واحد اقتصادی فعال در حوزه معدن مشغول به کارهستند و در مجموع بالغ بر 7000 نفر در واحدهای اقتصادی شهرستان نایین مشغول به کار می باشند.

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید