اخبار

مراسم امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید شهرستان خمینی شهر

مراسم امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید شهرستان خمینی شهر
به مناسبت هفته کارگر مراسم امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید شهرستان خمینی شهر با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از کارگران و کارفرمایان شهرستان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام نقدعلی نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تبریک هفته کارگر به همه زحمتکشان عرصه کار و تلاش؛ اظهار داشت: کار در نگاه دین وآموزه های اسلامی همان جهاد در راه خدا هست که در تفکر و سبک زندگی جوانان امروز باید نهادینه شود.

 وی افزود: اگر تفکر و دیدگاه فرد تنها محصور به میزان درآمد مطابق با میزان کارش باشد هر اندازه هم که  میزان حقوق و درآمد فرد افزایش پیداکند باز هم احساس خسارت میکند.

 نقدعلی همچنین گفت: با وجود اینکه زمان زیادی از تشکیل دولت سیزدهم نگذشته است ولی شاهد ورود نمایندگان مجلس به موضوع مسائل جامعه کارگری و کافرمایی  در قالب  طرح سوال ، تذکرات کتبی و شفاهی و سایر موارد از این دست هستیم که این امر نشان دهنده دغدغه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص معیشت کارگران است.

وی با بیان اینکه باید در نظر داشته باشیم که محقق شدن بسیاری از برنامه ها در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیازمند زمان بیشتری است افزود: مجلس و دولت باید همراستا با یکدیگردر جهت کاهش مشکلات مردم گام بردارند.

میثم مداحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان نیز دراین برنامه ضمن خیرمقدم به اعضای حاضر در جلسه از تلاش و پیگیری های مجدانه حجت الاسلام نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در جهت رفع مسائل شهرستان قدردانی کرد و گفت: امیدواریم تلاش های مستمر نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی منشأ خیر و برکت برای مردم شهرستان باشد.

 وی در ادامه با اشاره به توجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اصل سه جانبه گرایی گفت: اجرای برنامه های هفته کارگر علاوه بر تجلیل از مقام شامخ کارگران و تلاش گران عرصه کار و تولید، فرصتی برای مطالبه گری کارگران و کارفرمایان است.

 مداحی با بیان اینکه در مدت کوتاهی که از دولت سیزدهم می گذرد اقدامات بسیار مناسبی در راستای اهداف جامعه کار و تولید انجام شده افزود: راه اندازی سامانه ملی اشتغال و کسب و کار، سامانه ملی جستجوی شغل، ایجاد 520 هزار فرصت شغلی، انعقاد تفاهمنامه با راه و شهرسازی برای ساخت مسکن ویژه کارگران از جمله 512 اقدامی است که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شده است.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید