اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان:

یکی از اولویت های مهم ما گام برداشتن در راستای شفاف سازی و جهاد تبیین است

یکی از اولویت های مهم ما گام برداشتن در راستای شفاف سازی و جهاد تبیین است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در دیدار با سرپرست نمایندگی روزنامه ایران در اصفهان مطرح کرد: یکی از اولویت های مهم این اداره کل شفاف سازی و جهاد تبیین است.

 میثم مداحی در این دیدار با بیان اینکه جهاد تبیین یکی از کلیدواژه های راهبردی مقام معظم رهبری است که تاثیر زیادی در روشنگری درباره دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی دارد افزود: روزنامه ایران به عنوان نماینده دولت در راستای  تحقق جهاد تبیین می بایست اقدامات و برنامه های دولت رابه درستی و به صورت شفاف برای مردم بیان کند.

وی با اشاره به گستردگی جامعه  مخاطب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح استان اصفهان گفت:  یکی از اولویت های اصلی این اداره کل شفاف سازی و جهاد تبیین است که من و همکارانم در این مجموعه برخود لازم میدانیم در راستای اطلاع رسانی برنامه ها و فعالیت هایی که برای تحقق اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان وارائه خدمات به جامعه مخاطب انجام می شود؛ اقدام نماییم.

 درادامه این جلسه سرپرست روزنامه ایران در اصفهان، سرپرست روابط عمومی و رئیس حراست این اداره کل پیشنهادات و نظرات خود را برای تحقق حداکثری جهاد تبیین در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ارائه کردند.

 

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۶:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید