اخبار

پاسخگویی نمایندگان و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مسائل مردم در میز ارتباطات مردمی این وزارتخانه در استان اصفهان

پاسخگویی نمایندگان و مدیران وزارت تعاون، کار و  رفاه اجتماعی به مسائل مردم  در میز ارتباطات مردمی این وزارتخانه در استان اصفهان
همزمان با اولین سفر رییس جمهور و هیأت دولت به استان اصفهان، نمایندگان و مدیران وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی در میز ارتباطات مردمی این وزارتخانه پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم بودند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: این میز با حضور ۵۷ نفر از کارکنان و کارشناسان این اداره کل و حضور سید محمدرضا حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع و نماینده  تام الاختیار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دایر شد.

میثم مداحی همچنین گفت: کارشناسان این میزها در بخش‌های تخصصی ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی، آموزش فنی و حرفه‌ای، بهزیستی، صندوق بازنشستگی کشوری به درخواست‌های مراجعان رسیدگی می کنند.

وی ادامه داد: بیشترین مراجعات در خصوص تنظیم روابط کار و رسیدگی به شکایات بود که در این خصوص قرار شد با افزایش تعداد هیأت‌های رسیدگی کننده، مشکلات با سرعت بیشتری پیگیری شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان افزود: باتوجه به  مراجعات مردمی درحوزه تعاونی‌های مسکن (غیر از تعاونی‌های مسکن مهر) تصمیم بر این شد، مشکلات این بخش تا رسیدن به نتیجه نهایی پیگیری شود.

وی با اشاره به درخواست برخی مراجعه کنندگان در خصوص برقراری یارانه‌ها و اعتراض به دهک‌‌ها، اظهار کرد: با هماهنگی وزارت متبوع مقرر شد این درخواست‌ها در سامانه سامد ثبت و نتیجه پیگیری‌های صورت گرفته نسبت اعتراض‌ها به مراجعه کنندگان اعلام شود.

مداحی اضافه کرد: در بخش اشتغال و کارآفرینی نیز سه موسسه کاریابی در محل این میز حضور دارند و متقاضیان اشتغال به صورت مستقیم به مشاغل مختلف معرفی می شوند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در ادامه گفت:  میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  فردا 26 خردادماه نیز در محل مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران استان اصفهان از ساعت 8 تا 18 آماده پاسخگویی به مردم است‌.

 

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۷:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید