اخبار

حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نماینده ویژه هیأت دولت در شهرستان نجف آباد

حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و نماینده ویژه هیأت دولت در شهرستان نجف آباد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان محمدهادی زاهدی‌وفا صبح پنج‌شنبه، به عنوان نماینده تام‌الاختیار رئیس جمهور در شهرستان نجف آباد، وارد این شهرستان شد.

زاهدی وفا در بدو ورود به این شهرستان مورد استقبال فرماندار و امام جمعه نجف آباد قرار گرفت و ضمن بازدید از مجتمع خدمات رفاهی گلدشت، به سمت گلزار شهدای این شهرستان حرکت کرد.
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بدو ورود به گلزار شهدای نجف‌آباد، بر سر مزار شهید مدافع حرم محسن حججی حاضر شد و به مقام والای این شهید بزرگوار ادای احترام کرد.
وی در ادامه سفر خود  در منزل شهید حججی نیز حاضر و از خانواده این شهید تجلیل به عمل آورد.
افتتاح میدان میوه و تره بار گلدشت  نجف آباد  مهمترین برنامه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان نجف آباد بود که با حضور فرماندارشهرستان ، مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان اصفهان و سایر مسئولین شهرستان افتتاح شد.
زاهدی‌وفا در ادامه سفر خود به شهرستان نجف‌آباد به بازدید از ساختمان بیمارستان نیمه‌تمام این شهرستان رفت.
سرپرست وزارت تعاون نیز در جریان این بازدید اظهار داشت: پیش بینی اتمام این پروژه با شرط تأمین اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی است. همه مشخصات تجهیزات مورد نیاز به دستگاه علوم پزشکی اعلام شده که برای به بهره برداری رسیدن لین پروژه  لازم است مشارکت بخش خصوصی هم وجود داشته باشد.
وی با تاکید بر اتمام هرچه سریع‌تر پروژه بیمارستان نجف‌آباد تاکید کرد: تأخیر باعث فرسودگی زیرساخت‌ها می‌شود.
نماینده ویژه رئس جمهور در نجف آباد همچنین گفت: اکثر پروژه‌های شهرستان با مشکل اعتبار مواجه هستند اما اعتبار دولتی برای اتمام این طرح‌ها کافی نیست و برخی پروژه‌ها هم باید توسط بخش خصوصی و برخی نیز به صورت مشترک انجام گیرد.
وی پس از این به منظور  دیدار با مردم نجف آباد در فرمانداری این شهرستان مستقر شد و  از نزدیک در جریان عمده مسائل و مشکلات مردم در این شهرستان قرار گرفت.
پس از این  سرپرست وزارت تعاون، کار و. فاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  به شهرستان تیران و کرون خواهد رفت.

۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ۱۷:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید