اخبار

با حضور دکتر زاهدی وفا

دبستان دخترانه برکت در شهرستان تیران و کرون افتتاح شد

دبستان دخترانه برکت در شهرستان تیران و کرون افتتاح شد
دبستان دخترانه برکت در شهرستان تیران و کرون اصفهان با حضور سرپرست وزارت. تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نماینده ویژه رئیس جمهور افتتاح شد.
 
محمدهادی زاهدی‌وفا، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در جریان سفر هیئت دولت به اصفهان به عنوان نماینده تام‌الاختیار رئیس جمهور در شهرستان تیران و کرون حاضر شد، عصر پنج‌شنبه دبستان دخترانه ۹ کلاسه برکت را افتتاح کرد.
این مدرسه که در زمینی به متراژ ۲۲۰۰ مترمربع و متراژ آموزشی ۱۲۰۰ مترمربع ساخته شده و دو کلاس کار و فناوری و آزمایشگاه، یک سالن اجتماعات و نمازخانه، دفتر مدیر، دفتر پرورشی، اتاق استراحتگاه دبیران، اتاق بهداشت و سلامت و آبدارخانه دارد. هزینه انجام شده در این مدرسه برابر با ۳۰ میلیارد ریال بوده است.
 
گفتنی است، سرپرست وزارت تعاون پیش‌تر در شهرستان نجف‌آباد حضور یافت و ضمن بازدید از پروژه‌های عمرانی این شهرستان و دیدار با خانواده شهدا، میدان میوه و تره‌بار گلدشت را افتتاح کرد. او پس از دیدار با مردم نجف‌آباد، بعدازظهر به تیران و کرون رفت و در ابتدا از قبول متبرک شهدا بازدید کرد.
 
زاهدی‌وفا در ادامه سفر خود  ضمن دیدار مردمی با اهالی تیران و کرون از فرهنگسرای تیران و شرکت‌های دانش بنیان این شهرستان نیز بازدید کرد.
۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ۲۱:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید