اخبار

در میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اصفهان:

نشست سرپرست اداره کل بازرسی کار و مدیرکل سازمان های کارگری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هیأت مدیره کانون کارگران ساختمانی استان اصفهان

نشست سرپرست اداره کل بازرسی کار و مدیرکل سازمان های کارگری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هیأت مدیره کانون کارگران ساختمانی استان اصفهان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اصفهان، در حاشیه سفر رییس جمهور و هیأت دولت به استان اصفهان؛ احمدرضا پرنده سرپرست اداره کل بازرسی کار و فرزاد یوسفی مدیرکل تشکلات کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با هیات مدیره کانون کارگران و استادکاران ساختمانی دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست سرپرست اداره کل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از حوادث ناشی از کار در  کارگاه های ساختمانی اتفاق می افتد اظهار داشت: مهمترین راه برای دستیابی به ایمنی کامل در فعالیت های مختلف ساختمانی و ارتقاء فرهنگ ایمنی، آموزش کارگران در زمینه ایمنی و بهداشت کار می باشد.

 وی همچنین گفت: به منظور ارتقا ایمنی کارگران ضروری است که در اولین گام، نیازهای آموزشی آن ها سنجیده شده و آموزش آن ها به صورت مرحله ای انجام شود.

این مقام مسئول با تاکید بر لزوم ارایه آموزش اثرگذار ایمنی در کارگاه های ساختمانی افزود: در فرآیندهای آموزشی کارگران، تبادل و تعامل بین آموزش گیرندگان و آموزش دهنده  برای اثر گزاری بیشتر امری حیاتی است.

 همچنین در این جلسه مقرر شد آموزش ایمنی کارگران ساختمانی در استان اصفهان با "تامین مدرس و هماهنگی مکان" توسط ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی و "فراخوان و دعوت" توسط کانون کارگران و استاد کاران ساختمانی استان صورت پذیرد.

 این نشست با حضور محمد مغزی  سرپرست مدیریت روابط کار و احسان رضایی سرپرست اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان  در محل میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اصفهان برگزار شد.

 

۱ تیر ۱۴۰۱ ۱۵:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید