اخبار

سفر مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به شهرستان نایین

سفر  مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به شهرستان نایین
مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان در سفر یکروزه خود به شهرستان نایین از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان و شرکت صنایع ایجاد رزمیاران بازدید کرد.
میثم مداحی در ابتدای سفر یک روزه خود به شهرستان نایین، از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان بازدید کردو در نشستی صمیمی با رییس و کارکنان این اداره از تلاش‌ها و زحمات آن‌ها قدردانی کرد. 
میثم مداحی توجه به نیازها و مسائل ادارات شهرستان را مهم دانست و اضافه کرد:رفع مسایل و مشکلات ادارات شهرستانی علاوه بر افزایش انگیزه و تعلق سازمانی در افزایش بهره‌وری و کارایی سازمان تاثیر به سزایی خواهد گذاشت.
 محمد خلیلیان رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین در این دیدار نیز ضمن خیر مقدم به مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گزارشی از روند فعالیت در این اداره ارائه کرد.
 مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در ادامه سفر خود از شرکت صنایع ایجاد رزمیاران نایین بازدید کرد.
مداحی در این بازدید ضمن بررسی میدانی عوامل سخت و زیان آوری مشاغل در این شرکت، با دکتر حمید گله داری معاون اجرایی معاونت بهداشت استان، محسن فیروزی پور فرماندار شهرستان و تعدادی از کارگران در این خصوص مذاکره کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این واحد اقتصادی قرار گرفت. 
 در این سفر محمد مغزی مدیر روابط کار و شاهین حدادی پور  مشاور مدیر کل در امور رسانه و ارتباطات اداره کل تعاون، کار و رفاه  اجتماعی استان اصفهان وی را همراهی کردند.
شایان ذکر است صنایع ایجاد رزمیاران در سال 1372 با هدف تولید انواع شاتون خودرو تاسیس شد و در سال 1373 برای اولین بار خط تولید شاتون پیکان را در ایران راه اندازی کرد. این شرکت پایه‌گذار صنعت قطعه‌سازی خودرو در شهرستان نایین بوده و در حال حاضر با پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO/TS  16949 اصلی‌ترین تولید کننده شاتون در ایران می‌باشد.
۲ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید