اخبار

در جلسه کمیسیون تخصصی اتاق تعاون استان اصفهان مطرح شد: تعاونی های فراگیر ملی آماده اجرای واگذاری های دولت می باشند

در جلسه کمیسیون تخصصی اتاق تعاون استان اصفهان مطرح شد: تعاونی های فراگیر ملی آماده اجرای واگذاری های دولت می باشند
در جلسه کمیسیون تخصصی بهداشت و درمان اتاق تعاون استان اصفهان مطرح شد: تعاونیهای فراگیر ملی آماده اجرای واگذاری های دولت می باشند.
دبیر اتاق تعاون استان اصفهان گفت: هم اکنون تعاونی های فراگیر ملی در حال تشکیل می باشند و این تعاونی ها دارای آمادگی لازم جهت اجرای واگذاری های دولت می باشند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ، در جلسه کمیسیون بهداشت و درمان اتاق تعاون که با حضور مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و اعضاء کمیسیون تشکیل گردید، آقای طاهری دبیر اتاق تعاون استان اصفهان ضمن اشاره به پیگیریهای مصوبات جلسات قبل گفت: براساس تفاهم نامه تنظیمی، وزارت بهداشت متعهد گردیده است نسبت به تسهیل فرآیند صدور مجوز تشکیل تعاونی های خدمات بهداشتی و درمانی اقدام نموده و از تعاونی های خدمات بهداشتی در جهت تجهیز کمی و کیفی حمایت نماید. ایشان در ادامه گفت: براساس این تفاهم نامه، اولویت در جهت صدور مجوزها و واگذاری تصدی گری های دولت با تعاونی ها می باشد. آقای طاهری گفت، هم اکنون تعاونی های فراگیر ملی در حال تشکیل هستند و این تعاونی ها دارای آمادگی لازم جهت اجرای واگذاری های دولت می باشند.
در این جلسه اعضاء کمیسیون ضمن اشاره به عدم حمایت دولت از تعاونی های خدمات بهداشتی و درمانی و پرداخت نشدن تسهیلات از طریق سیستم بانکی به بیان مسائل و مشکلات فراروی این قشر از تعاونی ها پرداختند و خواستار پیگیری اتاق تعاون از طریق مراکز ذیصلاح شدند.
۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید