اخبار

چهارمین آزمون هماهنگ کشوری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار شد

چهارمین آزمون هماهنگ کشوری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار شد
چهارمین مرحله آزمون هماهنگ کشوری سال 1392 (مراکزدولتی وآموزشگاه ها) در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برای دوازده هزار و هفتصد و سی و شش نفر خواهر و برادر در رشته های مختلف خدماتی ، فنی ، رایانه ، هنری ، گردشگری ، کشاورزی و.... در سطح استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان صفهان ، مسعود دانشمند رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل گفت : این آزمون در 357 حرفه مهارتی برگزار شده و تعداد 4551 نفر در حوزه شهر اصفهان و بقیه در سایر شهرها و شهرستانهای استان برگزار گردیده است .
وی گفت : این آزمون روز جمعه پجم مهرماه سال جاری از ساعت هشت صبح تا پنج و نیم بعدازظهر طی شش نوبت بصورت همسان کشوری و در برخی رشته ها بصورت همسان استانی برگزار گردیده است. 
دانشمند درخصوص اعلام نتیجه این آزمون گفت : آزمون دهندگان میتوانند دهم مهرماه سال جاری از طریق سایت www.examtvto.net نتایج مرحله کتبی خود را دریافت نموده و قبول شدگان مرحله کتبی برای اطلاع از زمان و مکان برگزاری آزمون های عملی از 1392/7/17  باید به سایت www.examtvto.net مراجعه و در سایر شهرستان ها بر اساس برنامه اعلام شده به مراکز معین فنی و حرفه ای شهرستان مراجعه نمایند . 
وی همچنین تاکید کرد قبول شدگان نهایی الزامی است برای صدور گواهینامه خود به سامانه http://pay.portaltvto.com مراجعه و نسبت به واریز مبلغ 3000 تومان بابت هزینه صدور اقدام نمایند.
۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید