اخبار

بهره برداری از 309 واحد مسکن مهر در شهرستان دهاقان در سال جاری

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دهاقان از به بهره برداری رسیدن 309 واحد مسکن مهر در این شهرستان خبر داد.
علی ذوالفقاری با بیان این که اجرای پروژه مسکن مهر در شهرستان دهاقان ازاولویت های اصلی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بوده گفت: در حال حاضر 309 واحد مسکن مهر در قالب فعالیت 4 شرکت تعاونی در این شهرستان به بهره برداری رسیده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر تعداد 187 شرکت تعاونی در گرایش های مختلف در سطح شهرستان وجود دارد که برای یک هزار و 30 نفر اشتغالزایی ایجاد کرده اند.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دهاقان در خصوص تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری گفت: با پیگیری های کارکنان اداره تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری از سال گذشته تا کنون 40% کاهش داشته که از طریق هماهنگی با فنی و حرفه ای جهت آموزش و اشتغال مجدد انجام پذیرفته است.
ذوالفقاری با اشاره به اهمیت رسیدگی دقیق به مسائل مربوط به روابط کارگری و کارفرمایی گفت: هیئت تشخیص شهرستان دهاقان از ابتدای آبان ماه به صورت رسمی فعالیت خودرا آغاز خواهد نمود.
وی با اشاره به اهمیت موضوع بازرسی کار در این شهرستان افزود: با پیگیریهای صورت گرفته و همکاری اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی از ابتدای آبان ماه هرهفته یک روز یک نفر بازرس کار به منظور پیگیری پرونده های اجرایی در محل شهر دهافان حضور خواهد یافت.
ذوالفقاری همچنین گفت: در این شهرستان 821 کارگاه تولیدی و اقتصادی وجود دارد که از این تعداد 790 کارگاه کوچک و 31 کارگاه متوسط و بزرگ می باشد.
۱۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید