اخبار

همایش بزرگ مسکن مهر در استان اصفهان برگزار شد

همایش بزرگ مسکن مهر در استان اصفهان برگزار شد
همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور وزیر تعاون و جمعی از مسئولین استان و جمع کثیری از اعضای تعاونی های مسکن مهر استان همایش بزرگ مسکن مهر بعنوان تحقق یک آرمان بزرگ برای محرومین جامعه در پولادشهر اصفهان برگزار شد.
 

با حضور وزیرتعاون وجمعی از مسئولین استان

همایش بزرگ مسکن مهر در استان اصفهان برگزار شد

همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور وزیر تعاون و جمعی از مسئولین استان و جمع کثیری از اعضای تعاونی های مسکن مهر استان همایش بزرگ مسکن مهر بعنوان تحقق یک آرمان بزرگ برای محرومین جامعه در پولادشهر اصفهان برگزار  شد.

در این همایش بزرگ که در سالن ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن واقع در ورودی پولادشهر 19بهمن ماه برگزار خواهد شد دکتر محمد عباسی وزیر تعاون در جمع تعدادی از اعضای تعاونی های مسکن مهر استان سخنرانی خواهد کرد و مردم از آخرین وضعیت پروژه مسکن مهر مطلع  شدند.

دبیر این همایش هدف از برگزاری چنین همایشی را اطلاع رسانی به اعضای پروژه 12 هزار واحدی مسکن مهر در پولادشهر عنوان کرد و گفت: بیش از سه هزار نفر در این همایش شرکت خواهند کرد و از آخرین وضعیت اجرای این طرح بعنوان یکی از بزرگترین برنامه های دولت خدمتگزار مطلع خواهند شد.

وی بازدید اعضا از سایت احداث 12 هزار واحد مسکونی و مشاهده پیشرفت فیزیکی پروژه مذکور را از دیگر اهداف این همایش خواند و افزود: ترویج تعاون و مشارکت مردم در تحقق اهداف و سیاستهای دولت خدمتگزار از دیگر اهداف این همایش خواهد بود که امیدواریم با برگزاری این همایش این مهم نیز تحقق یابد.

روابط عمومی اداره کل تعاون استان اصفهان از همه رسانه های گروهی و خبرنگاران خواست تا با حضور در این مراسم و پوشش خبری مناسب آن در ترویج فرهنگ تعاون و تحقق یکی از اهداف مهم دولت در راستای محرومیت زدایی از قشر کم درآمد جامعه بکوشند.

یادآور می شود همایش مسکن مهر نیز همانند شهر اصفهان در سایر شهرستانهای استان همچون شهرضا، فریدن، فریدونشهر، سمیرم، لنجان، فلاورجان، نطنز، دهاقان، زواره، مبارکه و نجف آباد در ایام الله دهه فجر برگزار شد.

۲۷ بهمن ۱۳۸۸ ۰۸:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید