اخبار

رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان کاشان: وجود فرهنگ بالای کار وتلاش درمیان مردمان حاشیه کویر

رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان کاشان در کارگاه کارآفرینی که به مناسبت روز مهارت و کارآفرینی در این شهرستان برگزار شد گفت: پیشینه شهرستان کاشان گویای وجود فرهنگ بالای کار وتلاش درمیان مردمان حاشیه کویر است

دراین جلسه حسن رمضانی ضمن بیان مفاهیم کارآفرینی و ابعاد آن به ضرورت ترویج فرهنگ کارآفرینی از مقطع ابتدایی تا دانشگاه تأکید کرد.
وی با اشاره به نقش و اهمیت رسانه ملی در توسعه فرهنگ کارآفرینی گفت: اگر از ظرفیت های موجود برای کارآفرینان استفاده نکنیم جامعه به سمتی حرکت خواهد کرد که تمام توان جامعه باید صرف درمان و ازبین بردن آسیب های اجتماعی شود.
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان از جمله فعالیت های این اداره در ترویج فرهنگ کارآفرینی را راه اندازی اولین کلینیک کسب و کار و مرکز مشاوره و کارآفرینی عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود: ارائه مشاوره های صحیح و علمی وکارکرد مثبت این مرکز امکان رفع مشکلات صنایع مختلف در کاشان را فراهم می سازد .
رمضانی همچنین گفت: این اداره آمادگی همکاری با بخش خصوصی به منظور راه اندازی دومین مرکز مشاوره کار آفرینی و کسب و کار را دارد.
وی راه اندازی سایت جامع بازار کار و سرمایه را گامی موثر در تسهیل و رفع موانع تولید منطقه بر شمرد و افزود: رونمایی از این سایت قبل از هفته تعاون خواهد بود که موجب افزایش دانش و اطلاعات سرمایه گذاری شهرستان می شود.
در ادامه جلسه یکی از کارآفرینان جوان کشوری سال 89 ضمن تعریف کارآفرینی گفت: با توجه به شرایط و مشکلاتی که برای شغل های موجود ایجاد شده، تلاش برای حفظ آنها از اهم فعالتهای تیم های مشاوره کارآفرینی می باشد.
وی با اشاره به ظرفیت و مزیت¬های شهرستان کاشان گفت: رشته های شغلی خاص و قابل توجهی در این شهرستان جهت کارآفرینی برای آینده وجود دارد.
کارگاه کارآفرینی توسط اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان کاشان به مناسبت روز مهارت و کارآفرینی ویژه کارشناسان دستگاه های عضو کارگروه اشتغال، آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای و صاحبان صنایع در سالن جلسات سرداران شهید کاشان این اداره برگزار گردید.

۱۰ اَمرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید