اخبار

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان خبر داد : وجود 14 مجموعه ورزشی کارگران در اصفهان

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان خبر داد :  وجود 14 مجموعه ورزشی کارگران در اصفهان
معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از وجود 14 مجموعه ورزشی کارگران در سطح این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، احمدرضا پرنده صبح در همایش پیاده‌روی خانوادگی که به مناسبت هفته تعاون در بادرود برگزار شد، اظهار کرد: هفته تعاون فرصت مناسبی برای تبیین فرهنگ تعاون و همکاری در جامعه است و ورزش همگانی نقش بسزایی در همدلی و تعاون در جامعه دارد.

وی افزود: اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای موضوع ورزش و به‌ویژه ورزش همگانی اهمیت خاصی قائل شده است که ساخت 14 مجموعه ورزشی کارگران در سطح استان اصفهان، نشانه اهمیت این موضوع است.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان تصریح کرد: با پیگیری‌های ویژه نماینده شهرستان نطنز و بادرود در مجلس، زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی کارگری بادرود امسال به بهره‌برداری رسیده و آماده خدمت‌رسانی به جوانان و نوجوانان بادرودی است.

وی بیان کرد: با توجه به سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در مورد ساخت و احداث مجموعه‌های ورزشی باید جامعه کارگری، تولید و تعاون و همچنین خانواده آنها بیشتر از این فضای فراهم‌شده استفاده کنند.

پرنده با ابراز گلایه از عدم استقبال شهروندان بادرودی از استخر مجموعه ورزشی این شهر بیان کرد: با وجود یک استخر کاملاً بهداشتی و پیشرفته در مجموعه ورزشی کارگران بادرود، متأسفانه استقبال و استفاده مردم از این مجموعه خیلی رضایت‌بخش نیست و امیدواریم با استقبال مردم از امکانات موجود در ورزشگاه‌های کارگری شاهد ارتقای نشاط اجتماعی و سطح سلامت جسمی، روحی و اجتماعی خانواده‌ها باشیم.

۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید