اخبار

از دو کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار شهرستان خوانسار تقدیر شد

همزمان با مراسم معرفی کمیته های حفاظت فنی برتر سال 93 و رونمائی از گواهینامه صلاحیت مسئولین ایمنی در محل سالن همایش اتاق بازرگانی از دو کمیته حفاظت و بهداشت کار شهرستان خوانسار تقدیر شد.

حبیب الله فرهمند مسئول نمایندگی تعاون، کار ور فاه اجتماعی شهرستان خوانسار ضمن اعلام این خبر گفت: در این مراسم از کمیتۀ حفاظت و بهداشت کار مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوانسار و همچنین مسئولین ایمنی کارگاه تونل خوانسار به فریدن به عنوان مسئول ایمنی برتر استانی تقدیر به عمل آمد.
وی اسامی مسئولین ایمنی و همچنین کارفرمایان این کارگاه ها را داود محمدی مسئول ایمنی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوانسار به ریاست علی اکبر خانی و آقای مهرزاد دارابی مسئول ایمنی کارگاه تونل خوانسار به فریدن به کارفرمائی آقای محمد طاهری اعلام کرد.

فرهمند ضمن تبریک به اعضای کمیته های حفاظت و بهداشت کار این واحدها و همچنین مسئول ایمنی فنی این واحدها و کارفرمایان این شهرستان ابراز امیدواری کرد: سایر واحدهای کارگاهی شهرستان خوانسار بتوانند با اقدامات عملی و تلاش در راستای پیاده کردن اصول و مقررات ایمنی در سطح واحدهای خود بتوانند به چنین موفقیت هایی در سال های آتی دست یابند و در سطح شهرستان شاهد کاهش حوادث ناشی از کار باشیم.

۱۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید