اخبار

فولاد مبارکه قهرمان مسابقات فوتبال کارگران استان اصفهان شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در مسابقات فوتبال کارگران استان اصفهان تیم های قند اصفهان و پلی اکریل در جایگاه های دوم و سوم این رقابت ها ایستادند.

مسابقات فوتبال کارگران استان اصفهان با حضور۱۲ تیم ازشرکت های مختلف استان در مهرماه سال جاری آغاز شد و طی بازی های پی در پی تیم های توکا فولاد و پلی اکریل به مرحله رده بندی و فولاد مبارکه و قند اصفهان به فینال راه یافتند.
نهایتاً در روز یکشنبه ۱ آذر ماه در بازی رده بندی پلی اکریل توانست ۳ بر صفر توکا فولاد را شکست دهد و به مقام سومی این دوره از مسابقات نائل آید.
در فینال نیز تیم های فولاد مبارکه و قند اصفهان به مصاف هم رفتند که نتیجه این بازی در 90 دقیقه با حساب 0 - 0 به پایان رسید تا قهرمان این دوره از رقابت ها را ضربات پنالتی مشخص کند در ضربات پنالتی تیم فولاد توانست بر تیم قند اصفهان فائق آید و قهرمان این دوره از رقابت ها شود.
در مراسم اختتامیه نیز با حضور قادری مدیر کل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و شیرانی و همچنین پیشکسوتانی چون بهروان، قلندری، کریم قنبری، حسن علیخانی، چرخابی و وزیر زاده و تنی چند از مسئولین ورزش شرکت ها کاپ و احکام قهرمانی اهداء شد.
این مسابقات با شرکت 12 تیم در قالب دو گروه در ورزشگاه قدس مجموعه شماره 2 کارگران اصفهان برگزار شد.

۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید