اخبار

پایگاه بسیج شهدای کارگر در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد افتتاح شد

همزمان با هفته گرامیداشت بسیج، پایگاه بسیج شهدای کارگر به نام سردار شهید نادعلی خاکی از شهدای کارگر این شهرستان در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف اّباد افتتاح شد.

رئیس اداره تعاون، کارو رفاه اجتماعی و مسئول پایگاه شهدای کارگر با اشاره به اهمیت و نقش شهرستان نجف آباد در عرصه های مختلف از دوران شکل گیری انقلاب و پس از آن در دوران دفاع مقدس نقش کارگران این شهرستان در این عرصه ها را مهم ارزیابی کرد.
محمد مغزی افتتاح پایگاه شهداي کارگر در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد به عنوان اولین پایگاه بسیج ادارات در بین شهرستان های استان را افتخاری برای این شهرستان برشمرد و ابراز امیدواری کرد: با این اقدام سرآغازی برای شروع کارهای فرهنگی گسترده تری باشد که در همین راستا پیگیری یادواره ی شهدای کارگر شهرستان نجف آباد در دستور کار سال جاری این اداره خواهد بود.
در این مراسم سرهنگ حسین آقائی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج وجود امنیت، صلابت و عزت جمهوری اسلامی ایران را مرهون خون شهدا و کار جهادی دانست.
وی از رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد به خاطر پی گیری های مجدانه برای افتتاح شهدای کارگر تشکر و قدردانی نمودند.
در این مراسم حکم مسئولیت پایگاه بسیج شهدای کارگر به نام سردار شهید نادعلی خاکی به رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد ابلاغ و تحویل شد.
در این مراسم که کارکنان و مسئولین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد، بانک توسعه تعاون شعبه نجف آباد، کارکنان دفاتر کاریابی و مشاوره شغلی و مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شهرستان حضور داشتند پایگاه شهید نادعلی خاکی بدست فرزند شهید، خانم خاکی کارمند شاغل در این اداره افتتاح گردید.
شهرستان نجف آباد 2500 شهید تقدیم انقلاب کرده است که 774 نفر از آنان شهدای کارگر هستند.

۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید