اخبار

برگزاری 8 نمایشگاه تصویری و 5 کلاس آموزش پیشگیری از اعتیاد در شهرستان خوانسار

رئیس اداره تعاون کارو رفاه اجتماعی شهرسان خوانسار اعلام کرد : از ابتدای سال جاری تا کنون 8 نمایشگاه تصویری و 5 کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد در شهرستان خوانسار برگزار شد.

حبیب اله فرهمند با اشاره به اهمیت موضوع پیشگیری از اعتیاد و ایفای نقش مناسب دستگاه های مربوطه در این زمینه گفت: این دوره های آموزشی در واحدهای صنعتی و برخی از ادارات با همکاری نیروی انتظامی و اداره بهزیستی شهرستان خوانسار برگزار شد.
وی افزود: جامعه مخاطب دوره های برگزار شده، کارگران واحدهای اقتصادی، مقرری بگیران بیمه بیکاری، اعضای انجمن صنفی کشاورزی و کارکنان ادارات برق، گاز و شهرداری بوده است.
رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان خوانسار در خصوص موضوع کلاس های آموزشی گفت: موضوع آشنایی با انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، نشانه های وجود اعتیاد در افراد و راه های شناسایی آن، میزان آسیب پذیری خانواده هایی که با فرد معتاد مواجه اند و سایرموارد در این دوره ها ارائه شده است.
فرهمند با اشاره به استقبال عمومی از نمایشگاه ها و کلاس های برگزار شده گفت: ارائه اطلاعات و آگاهی های لازم به عموم مردم به ویژه جامعه کارگری و کارفرمایی در مورد آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد در خانواده و اجتماع ضروری است و این امر می تواند از رشد اعتیاد در جامعه پیشگیری نماید.
وی همچنین گفت: آموزش های ارائه شده برای200 نفر انجام شده است و بیش از 2600 نفر از نمایشگاه های برگزارشده بازدید کرده اند .
لازم به ذکر است شهرستان خوانسار دارای 4500 نفر کار گر و 10واحد اقتصادی بالای 25 نفرکارگر می باشد.

۲۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید