اخبار

تصمیم گیری برای سهمیه بندی45 میلیارد ریال اعتبارات مشاغل خانگی در شهرستان اصفهان

تصمیم گیری برای سهميه بندی45 میلیارد ریال اعتبارات مشاغل خانگی در شهرستان اصفهان
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان گفت: جلسه کارگروه اشتغال شهرستان اصفهان با هدف تصمیم گیری در خصوص سهمیه بندی اعتبارات مشاغل خانگی در این شهرستان تشکیل شد.

حسین باقری با اعلام این خبر گفت: مبلغ اعتبار اعلام شده برای شهرستان اصفهان 45 میلیارد ریال است و بانک های ملی، ملت و صادرات به عنوان بانک های عامل برای توزیع این اعتبارات معرفی شده اند.
باقری شرایط دریافت تسهیلات را داشتن مجوز مشاغل خانگی مطابق با ضوابط مقرر، ثبت اطلاعات متقاضی در سامانه مشاغل خانگی، بیکار بودن متقاضی، عدم استفاده قبلی از تسهیلات اشتغالزایی برشمرد وافزود: متقاضیان ثبت نام شده با اولویت زمان ثبت نام از تسهیلات بهره مند خواهند شد .
وی در تشریح نحوه اختصاص این اعتبارات گفت: حداکثر زمان برای تکمیل پرونده متقاضی در بانک پرداخت کننده تسهیلات، ثبت اطلاعات در سامانه و ارائه گزارش به دبیر خانه 27 روز خواهد بود.
باقری در ادامه گفت: دستگاه های متولی این موضوع ادارات صنعت، معدن تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، فنی و حرفه ای، جهاد سازندگی، میراث فرهنگی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بسیج می باشند.
رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان از دستگاه های اجرایی متولی و بانک های عامل خواستار شد: نهایت همکاری را برای اجرای طرح با دبیرخانه داشته باشند تا ضمن اختصاص این اعتبارات، از اعتبارات مازاد برای شهرستان اصفهان نیز بتوان استفاده کرد.
وی با اشاره به اینکه سهمیه تخصیصی جواب گوی نیازهای موجود نیست افزود: در صورت تمدید طرح مابقی افراد می توانند در آینده از تسهیلات برخوردار شوند.

۲۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید