اخبار

بانوان عضو شوراهای شهر استان اصفهان با تعاون و کارآفرینی آشنا شدند

بانوان عضو شوراهای شهر استان اصفهان با  تعاون و کارآفرینی آشنا  شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نشست بانوان عضو شوراهای شهر استان اصفهان با هدف آشنایی با تعاون و کارآفرینی برگزار شد.

در این نشست رئیس اداره تشکیل و توسعه تعاونی ها ضمن بیان مراحل و مزایای تشکیل شرکت های تعاونی گفت: بانوان از طریق تشکیل شرکت های تعاونی علاوه بر مشارکت در فعالیت های اجتماعی و اقتصادی می توانند به گونه ای برنامه ریزی نمایند که مسأله ای در امور مربوط به خانواده و مسئولیتهای ناشی ازآن ایجاد نشود.
شهین مشرف جوادی با اشاره به اهمیت موضوع کارآفرینی در شرایط اقتصادی جامعه گفت : یکی از اقدامات اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی تقدیر از کارآفرینان می باشد که متاسفانه حضور بانوان در این زمینه بسیار کم رنگ است.
وی با بیان اینکه در سطح استان تعداد زیادی بانوان کارآفرین وجود دارد افزود: عدم اطلاع بانوان کارآفرین از جشنواره کارآفرینی که در دوسطح ملی و استانی برگزار می¬شود باعث شده معرفی آنها به جامعه به راحتی امکان پذیر نباشد.
مشرف جوادی از بانوان عضو شوراهای اسلامی شهر خواستار شد: با توجه به لزوم معرفی الگوهای موفق کار و کارآفرینی به جامعه جوان نسبت به شناسایی و معرفی بانوان کارآفرین اقدام نمایند تا علاوه بر شناسایی تقدیر و تجلیل از آنها نیز صورت گیرد.
در پایان در خصوص قوانین مربوط به اشتغال بانوان نیز توسط کارشناس مسئول روابط کار توضیحاتی ارائه شد.
این نشست باحضور مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری اصفهان و بانوان عضو شوراهای شهر استان در سالن اجتماعات شهرداری بهارستان و به میزبانی شهرداری و رئیس شورای شهر بهارستان برگزارشد.

۲۲ دی ۱۳۹۴ ۱۸:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید