اخبار

برنامه های دهه فجر کمیته کارگری و کارآفرینی استان اصفهان اعلام شد

برنامه های دهه فجر کمیته کارگری و کارآفرینی استان اصفهان اعلام شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس کمیته کارگری و کارآفرینی استان اصفهان برنامه های این کمیته در دهه مبارک فجر را اعلام کرد.

غلامعلی قادری در جلسه کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجرانقلاب اسلامی استان اصفهان نقش کارگری و کارفرمایی در دوران انقلاب، دفاع مقدس و در تمام مناسبات ملی را مهم و کلیدی ارزیابی کرد وگفت: نبض اقتصاد کشور در دستان کارگران و با همت کارفرمایان است.
وی ادامه داد در سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزون بر 150 عنوان برنامه در زمینه های مختلف برای جامعه کار وتولید تعاون توسط زیر مجموعه های این کمیته در سطح استان برگزار خواهد شد.
قادری افزود: این برنامه ها شامل مسابقات قرآنی،مسابقات نقاشی و مقاله نویسی، مراسم جشن های خانوادگی، مسابقات ورزشی، برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب، فضا سازی محیطی وآذین بندی و نمایشگاه تولیدات و محصولات فرهنگی دهه فجر در شهرستان ها و مرکزاستان برگزار می شود.
وی اولین برنامه این کمیته را استقبال از دهه فجر انقلاب اسلامی در واحد های اقتصادی سراسر استان با نواختن زنگ انقلاب در روز 12 بهمن همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) عنوان کرد.
رئیس کمیته کارگری و کارآفرینی مهمترین برنامه های کمیته را برگزاری همایش اقتصاد مقاومتی با حضور کارآفرینان استان و جشن بزرگ ورزش کارگران با حضور تیم های ورزشی کارگری عنوان کرد.
وی همچنین گفت: علی رغم تمام مشکلاتی که درحوزه اقتصاد وجود دارد جامعه کارگری و کارفرمایی همراه ترین و همسوترین قشرجامعه در حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.
قادری در خصوص همایش اقتصاد مقاومتی گفت: این همایش با همت وهمکاریاین اداره کل و کانون انجمن صنفی کارفرمایان استان در روز 14 بهمن ماه در سالن اتاق صنایع، معادن و بازرگانی و با سخنرانی رئیس مؤسسه کار و تأمین اجتماعی کشور و400 نفر از اعضای جامعه کار وتولید استان برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اهمیت ایجاد نشاط در جامعه کارگری افزود: جشن بزرگ ورزشکاران کارگر در محل مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران استان و با افتتاح متمرکز پروژه های ورزش کارگری و حضور گسترده تیم های ورزشی در رشته های مختلف برگزار خواهد شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ضمن تقدیر از حضور چشمگیر و گسترده کارگران،کارفرمایان و تعاونگران در راهپیمایی 22 بهمن سال¬های گذشته گفت: امسال نیز از جامعه کارگری و کارفرمایی انتظار میرود همچون سال های گذشته به صورت منسجم و با لباس متحد الشکل در راهپیمایی 22 بهمن در میدان امام(ره) حضور یابند.
در این جلسه مدیران عامل واحدهای اقتصادی و تشکل های کارگری و کارآفرینی و اتحادیه های شرکت های تعاونی و مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی حضور داشتند.

۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید