اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: نسل جدید نیروی کار کشور خلاق و مبتکر است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: نسل جدید نیروی کار کشور خلاق و مبتکر است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان گفت: نسل جدید نیروی کار کشورمان، خلاق و مبتکر است و قصد داریم در آینده برنامه‌ریزی‌های خود را با این نسل هماهنگ کنیم.

غلامعلی قادری در مراسم تجلیل از کارگران و کارآفرینان برتر استان اصفهان، با بیان اینکه بسته امور کارگری اصفهان با همکاری تشکل‌های کاری استان تدوین شده و به استانداری تقدیم می‌شود، اظهار کرد: همدلی بخش خصوصی و دولتی در این استان مثال‌زدنی است و تاکنون چند نشست و بزرگداشت برای این آیین برگزار کرده‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: بنده اعتقاد دارم که نسل جدید نیروی کار کشورمان، خلاق و مبتکر است و قصد داریم در آینده برنامه‌ریزی‌های خود را با این نسل هماهنگ کنیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان بیان کرد: در هفته کارگر فرصتی فراهم می‌شود که صاحبان مشاغل و کارگران به بیان دغدغه‌های خود بپردازند و مسئولان نیز باید در این هفته به‌پای این صحبت‌ها نشسته و این دغدغه‌ها را رفع کنند.
وی در مورد نحوه تعیین کارگران و کارفرمایان نمونه در این آیین نیز گفت: بنا بر اعلام وزارتخانه، اطلاع‌رسانی‌های مربوطه به واحدهای تولیدی انجام شد و 2 هزار و 534 کارآفرین ثبت‌نام کردند که نهایت با بررسی‌های هیات داوری متشکل از اساتید دانشگاه، 29 نفر به‌عنوان کارآفرین نمونه انتخاب شدند.
قادری افزود: در بخش کارگران نمونه نیز همین روند طی شد و 13 کارگر نمونه و 21 گروه کاری برتر انتخاب شدند که درمجموع از 79 کارگر قدردانی شد.
وی خاطرنشان کرد: داشتن اختراع، افزایش بهره‌وری، خلاقیت، بومی‌سازی و قطع وابستگی به خارج ازجمله شاخص‌های مهم در تعیین کارگران نمونه بوده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه تجلیل از حافظان و مفسران قرآن کریم و نهج‌البلاغه از دیگر اقدام مهم صورت گرفته در آیین امسال بود، افزود: این کار به‌منظور تشویق به انجام این فعالیت‌ها در بین کارگران صورت گرفته و امیدواریم در سال جدید شاهد رونق در اقتصاد استان باشیم.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۶:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید