اخبار

تجلیل از کارگران و کارآفرینان نمونه‌ی شهرستان آران و بیدگل در هفته گرامیداشت کارگر

به مناسبت هفته کارگر، همایش تجلیل از کارگران و کارآفرینان نمونه‌ی شهرستان آران و بیدگل به‌همراه کارگاه آموزشی کارآفرینی سازمانی، نیروی انسانی و سرمایه اجتماعی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، مدیر تعاون اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ضمن تبریک روز جهانی کارگر در سخنانی اظهار داشت: جامعه‌ی کارگران و کارآفرینان شهرستان آران و بیدگل یکی از افتخارات استان و کشور می‌باشند و در سال‌های اخیر، علی‌رغم سختی‌های فراوان در توسعه‌ی صادرات، نقش به‌سزایی داشتند.

علیرضا تیغ ساز با اشاره به روحیه ایثارگری مردم آران و بیدگل افزود: این شهر از جمله شهرستان‌هایی است که در دوران جنگ تحمیلی با تقدیم ۳۵۰ کارگر شهید در دفاع از نظام جمهوری خوش درخشید.

در ادامه فرماندار آران و بیدگل ضمن تقدیر از رییس اداره‌ی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در برگزاری این همایش‌ها، مهم‌ترین بعد اقتصاد مقاومتی را تکیه بر توان نیروهای خودی دانست و تاکید کرد: وجود ۱۶هزار کارگر و ۲۳ هزار لیست بیمه شده، از افتخارات شهرستان می‌باشد و ایجاد مراکز رفاهی و تفریحی ویژه‌ی کارگران، باید در اولویت قرار بگیرد.

امام جمعه‌ی شهرستان آران و بیدگل نیز ضمن سپاس از تلاش کارگران و کارآفرینان شهرستان تاکید کرد: توجه به نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در تولید، از ضروری‌ترین نیازهاست.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی افزود: برگزاری این همایش‌ها باید راهی برای بیان مشکلات جامعه‌ی کارگری شهرستان باشد.

در ادامه‌ی این همایش، کارگاه آموزشی کارآفرینی، سازمانی، نیروی انسانی و سرمایه اجتماعی برگزار گردید.

شایان ذکر است: در پایان این مراسم، از ۱۰ کارگر نمونه، ۶ کارآفرین برتر و ۴ صادر کننده‌ی نمونه‌ی استانی و دو مدیر کارآفرین با اهدای لوح تقدیر، تندیس و جوایز نفیس تقدیر شد.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید