اخبار

برگزاری سومین جشن ازدواج کارگری شهرستان خوانسار در هفته کارگر

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به مناسبته هفته کارگر سومین جشن ازدواج کارگری در شهرستان خوانسار برگزار شد.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خوانسار با اشاره به اهمیت ایجاد وحفظ نشاط در خانواده کارگران گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر در سال جاری 9 برنامه درسطح شهرستان تدوین و اجرا شد.
حبیب اله فرهمند ادامه داد: مهمترین برنامه های این هفته تقدیر از 21 نفر کارگر برتر شهرستان، 15 زوج جوان کارگری و تقدیر از کارآفرینان برتر استانی معرفی شده در سطح شهرستان در همایش تجلیل از کارگران بوده است.
وی همچنین هماهنگی واحدها و کارخانجات برای برگزاری جشن های مستقل و فضاسازی محیطی درسطح شهرستان به مناسبت هفته کارگر از دیگر اقدامات انجام عنوان کرد.
رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان خوانسار در خصوص فعالیت¬های این اداره گفت: در زمینه حل و فصل اختلافات کارگری و کارفرمایی درسال گذشته 141 دادخواست دریافت شدکه 128 موردآن به صورت کامل رسیدگی و منجر به صدور رأی شده است.
فرهمند افزود: 36 درصد آراء صادر شده به صورت سازشی بوده است که نسبت به سال 93، 7 درصد رشد داشته است.
وی ادامه داد: 12شرکت تعاونی در سال94 در شهرستان خوانسار تأسیس شده که موجب اشتغال 145نفر در سطح شهرستان شده است و از این تعداد 100 نفر مرد و 45 نفر زن هستند.
فرهمند زمینه فعالیت شرکت های تعاونی تأسیس شده را خدماتی،کشاورزی، تولیدی و فراگیر عنوان کرد.

telegram.me/taavonkar

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید