اخبار

پیوست رسانه ای برای دستگاه های اجرایی و خدمات محور ضروری است

پیوست رسانه ای برای دستگاه های  اجرایی و خدمات محور ضروری است
مدیرکل صدا وسیمای اصفهان در دیدار با مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان تاکید کرد: پیوست رسانه ای برای برنامه های اجرایی و خدمات محور ضروری است.

مسعود احمدی افزادی در این جلسه با بیان اینکه جامعه مخاطب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان بسیار گسترده است گفت: در نظر سنجی¬های انجام شده درمورد اقتصاد مقاومتی نشان داده است که تاب آوری جامعه در مرحله شکنندگی قرار دارد.
وی افزود: انجام فعالیت  های فرهنگی و ترویجی برای افزایش تاب آوری و استقامت جامعه به ویژه جامعه کارگری در برابر مسایل جامعه ضروری است.
مدیر کل صدا و سیما همچنین گفت: برای کاهش آسیب های اجتماعی جامعه لازم است روش¬های پیشگیرانه و درمانی و مقابله علمی را باید نهادینه کرد.
در ادامه این جلسه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به ضعیف بودن فرهنگ کارگروهی در سطح کشور گفت: ترویج فرهنگ کارگروهی و تعاون از طریق برگزاری میزگردها و تولید برنامه  های مستند می تواند در رفع مسایل اشتغال استان مؤثر باشد.
غلامعلی قادری همچنین گفت: ترویج فرهنگ کار و کارگروهی از طریق رسانه نیاز به کارگروه خلاق و مبتکر دارد که علاوه بر برنامه های زنده، تولید برنامه های مستند نیز موثر خواهد بود.
وی از مدیرکل صدا و سیما خواست: صدا و سیما برای پوشش برنامه های کوتامه مدت این اداره کل در هفته کارگر، هفته تعاون و هفته دولت و برنامه های بلند مدت به منظور رشد و ارتقا آگاهی های جامعه مخاطب درزمینه ایمنی در محیط کار و ،کار آفرینی؛ انجام کارگروهی، و تغییر نگرش در نحوه کسب درآمد و استغال در نسل جدید همکاری های لازم را داشته باشد.
در این جلسه معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به تبیین دیدگاه های خود و زمینه های همکاری متقابل پرداختند.

۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید