اخبار

برنامه ریزی برای تحقق تعهد اشتغال شهرستان خوانسار تا پایان سال جاری

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خوانسار در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان مطرح کرد: برنامه ریزی برای تحقق تعهد اشتغال شهرستان خوانسار تا پایان سال جاری

حبیب ا... فرهمند با اشاره به نقش فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال گفت: لازم است اعضا کارگروه با نقش و تنوع آموزش¬های مهارت فنی جهت بکارگیری افراد آموزش دیده در فعالیت های زیر مجموعه هریک از دستگاه های اجرائی آشنا شوند.
وی در خصوص تعهد اشتغال این شهرستان گفت: از مجموع 1459 فرصت شغلی در نظر گرفته شده در سطح شهرستان حدود 50% آن تاکنون محقق شده است.
وی ابراز امیدواری کرد: حد اکثر تا پایان دی ماه سالجاری کل تعهد شهرستان محقق خواهد شد.
در ادامه جلسه معاون آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ضمن تاکید بر اهمیت آموزش های مهارت فنی و در بالابردن بهره وری و زمینه سازی اشتغال اعلام کرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از هر تلاشی جهت بالابردن زمینه های آموزشهای مهارت فنی استقبال می کند
دکتر اخوان راه اندازی کارگاه های مهارت فنی با همکاری شرکتهای دارای برند تجاری معتبر و دفاتر کاریابی غیردولتی در سطح مراکز آموزش فنی و حرفه ای هر شهرستان را از جمله راهکارهای جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برای ارتقا آموزش های مهارت فنی در سطح استان اصفهان برشمرد.
وی همچنین از تجهیز مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خوانسار به کارگاه آموزش تعمیرات تلفن همراه خبرداد و ابراز امیدواری کرد: این تجهیزات زمینه آموزش هرچه بهتر جوانان خوانساری را فراهم خواهد ساخت.
این جلسه در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خوانسار با حضور اعضا کارگروه، معاونت فرمانداری و معاونت آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار گردید.

۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۳:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید