اخبار

برگزاری اولین همایش حقوق کودک و نکات فرزند پروری مثبت در شهرستان خوانسار

رئیس اداره تعاون کارو فاه اجتماعی شهرستان خوانسار از برگزاری اولین همایش حقوق کودک و نکات فرزند پروری مثبت در این شهرستان خبر داد.

حبیب ا... فرهمند با اشاره به نقش تربیت در پیشگیری از آسیب های اجتماعی گفت: این اداره با هدف کاهش آسیبهای اجتماعی و افزایش بهره وری دراقتصاد و تولید شهرستان اجرای دوره های آموزشی مورد نیاز برای جامعه کارگری و خانواده هایشان را برنامه ریزی کرده است.
وی در ادامه گفت: این دوره های آموزشی شامل مهارتهای زندگی، حقوق کودک و فرزند پروری مثبت، پیشگیری از اعتیاد به مواد و الکل و پیشگیری از ایدزاست که در طول سال برای جامعه مخاطب برگزار می شود.
در ادامه این جلسه معاون فرمانداری خوانسار با ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه گفت: در صورتیکه به دنبال تربیت نسلی پویا و موثر برای جامعه خود باشیم لازم است نکات کارشناسان تربیتی را همواره مد نظر داشته باشیم و از ابتدا کودکان خود را به روش صحیح تربیت کنیم.
عبدا... صانعی همچنین گفت: تدوام برگزاری جلسات تربیتی و آموزشی نقش مهمی در تربیت و توانمند سازی نسلهای جدید در برخورد با آسیب های اجتماعی دارد.
در این همایش در زمینه موضوعات تعریف کودک و حقوق کودک، باورها و پنداشت های رایج اما نادرست، رویکردهای کلاسیک فرزند پروری، رویکردهای نوین فرزند پروری و موارد خاص و دشوار فرزندپروری توسط کارشناسان مطرح شد.
این همایش با حضور نماینده موسسه کار وتأمین اجتماعی در استان اصفهان، رئیس اداره امور اجتماعی مرکز استان، و 100 نفر از اعضای جامعه هدف برگزار شد.

۱۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید