اخبار

کارگاه آموزش مهارت های کسب و کار ویژه بانوان شهرستان آران وبیدگل برگزارشد

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل اعلام کرد: کارگاه آموزش مهارت های کسب و کار ویژه بانوان این شهرستان و در محل دانشگاه جامع علمی – کاربردی برگزار شد.

مرتضی رحیمی در خصوص برگزاری این دوره آموزشی گفت: برای اولین بار کارگاه آموزش مهارت های کسب و کار به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری مرکز آموزش علمی – کاربردی شهرستان آران وبیدگل و یکی از مراکز مشاوره و کاریابی غیر دولتی برای کارجویان خانم در مقطع دیپلم برگزار شد.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی کارجویان متقاضی ورود به بازار کار با قوانین ومقررات کسب و کار و کارآفرینی است.
رحیمی با اشاره به محتوای اثر بخش مطالب ارائه شده در این دوره گفت: در این کارگاه ؛ 2 نفر از اساتید برجسته دانشگاه در طی 2 جلسه جداگانه به بیان اصول و قواعد ایجاد کسب وکار وکارآفرینی بویژه در حوزه اشتغال زنان پرداختند.
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل افزود: در کنار این کارگاه آموزشی، نمایشگاه مشاغل خانگی و دستاوردهای حوزه کارآفرینی برگزارشد وکارجویان ضمن بازدید، با نحوه کسب آموزش های لازم برای ورود به بازار اشتغال بویژه مشاغل خانگی آشنا شدند.
لازم به ذکر است کارگاه مذکور با حضور 34 نفر از بانوان متقاضی برگزار شد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۳۹
روایط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید