اخبار

یادواره21 شهید کارگر شهرستان فریدونشهر برگزار شد

رئیس نمایندگی تعاون،کار ور فاه اجتماعی شهرستان فریدونشهراعلام کرد: یادواره 21 شهید کارگر این شهرستان در بهمن ماه سال جاری و با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد

حجت اله یسلیانی مسئول نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان فریدونشهردر خصوص برگزاری این مراسم گفت : اولین یادواره 21 شهید کارگر شهرستان فریدونشهر در تاریخ 21 بهمن سال 1395 با هدف توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کار و تولید و تعاون و در راستای برگزاری کنگره شهدای کارگر کشور و یادواره سرداران و 6400 شهید کارگر استان برگزار شد .
وی ادامه داد: برگزاری این یادواره به مناسبت گرامیداشت ایام ا... دهه فجر و با همت این نمایندگی و همراهی فرماندار، ناحیه مقاومت بسیج و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان انجام شده است.
حجت الاسلام غفاری امام جمعه شهرستان نیز در این جلسه عنوان کرد: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نبوده و همه مسئولین را به پیروی از آرمانهای امام و رهبری و راه شهدا دعوت کرد .
در ادامه نماینده سپاه صاحب الزمان استان در این یادواره خاطر نشان کرد: برگزاری یادواره شهدا در جهت آشنایی نسل جدید و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موثر می باشد و جایگاه جمهوری اسلامی در دنیای فعلی به برکت خون شهدای گرانقدر بوده و راه و هدف ما منویات مقام معظم رهبری و آرمانهای شهدای گرانقدر است.
این مراسم با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، فرماندار،امام جمعه و جمعی از مسئولین ، دانش آموزان برگزار گردید .
لازم به ذکر است شهرستان فریدونشهر 130 شهید از قومیت های مختلف گرج، لر، ترک، فارس و ارمنی تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که از این تعداد 21 نفر شهید کارگر می باشند.

۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون کلر و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید