اخبار

دیدار معاون استاندار و فرماندار شهرستان نجف آباد با سه خانواده شهید کارگر شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان معاون استاندار و فرماندار شهرستان نجف آباد با سه خانواده شهید کارگر در اسفند ماه دیدار کردند.

در حاشیه این دیدار محمد مغزی گفت: سرکشی به خانواده ی شهدا و حمایت از آنها در فع مسائل پیش روی آنها از وظایف مسئولان است.
وی بر ادامه راه شهدا تاکیدکرد و اظهار داشت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده های معزز آنان هستند چرا که اگر این ایثارگری نبود کشور و انقلاب حفظ نمی شد.
سهراب مظفر نجفی معاون استاندار و فرماندار شهرستان نجف آباد نیز ضمن ارج نهادن به مقام شامخ خانواده های معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس شهداء عنوان کردند همه ما وظیفه داریم در قبال خانواده شهدا و ایثارگران که برای خدمت به مردم و دفاع از این مرز و بوم از جان خود گذشتند، قدردانی کنیم و از برکت وجود این خانواده های گرامی خدواند منان را شکر گذار باشیم.
در این برنامه معاون استاندار و فرماندار شهرستان بهمراه محمد مغزی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه و اجتماعی و معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران نجف آباد مسئول امور ایثارگرن اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، با خانواده ی شهیدان محمد علی پورشبان، مرادعلی مداحی و عبدالحسین ایزدی خواه دیدار کردند.

۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید