اخبار

کارگران نمونه نایین تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از 105 کارگر نمونه دستگاه های اجرایی و شرکت های فعال شهرستان نایین تجلیل شدند.

رئیس اداره تعاون کاروفاه اجتماعی شهرستان نایین در این مراسم ضمن تبریک هفته گرامیداشت کارگر اظهار داشت: توجه به جایگاه کارگران در جامعه اسلامی از مهمترین مسائلی است که در نگاه معصومین (ع) نیز به وضوح تشریح و تبیین شده است و گرامیداشت روز جهانی کارگر تعظیم به کار و تلاش بندگانی است که در راه پیشرفت امور جامعه قدم بر میدارند .
محمد خلیلیان افزود: با وجود داشتن شرایط کاری کارگران در عرصه تولید، صنعت، خدمات و کشاورزی، حفظ و تامین آرامش و معیشت آنان از مهم ترین اولویت ها است و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین در این راستا تاکنون تلاش زیادی کرده است.
وی همچنین گفت: باید تشکر ویژه ای هم از خانواده های کارگران عزیز نمود که با سعه صدر، از این قشر زحمتکش و همیشه در صحنه جامعه حمایت می نمایند.
در ادامه این جلسه نماینده مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک در مراسم تجلیل از کارگران نمونه نایین ، جانبازان را سرمایه های معنوی نظام عنوان کرد و گفت : اقتدار و عزت این نظام مدیون ایثارگری ها و جانفشانی این جانبازان است.
پوربافرانی با بیان اینکه جوانان و نوجوانان جامعه ما برای رشد و تعالی، دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش های آن و استقامت در راه رسیدن به اهداف اسلامی خویش نیازمند الگوی مناسب هستند افزود: جانبازان الگوی ایثار، گذشت و فداکاری هستند.
وی گفت: کارگران عناصر اصلی تولید و طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری بدون توجه و احترام به این قشر ، حمایت از تولید تحقق نخواهد یافت.
وی اضافه کرد: کسی که کار و کارگری می کند به نوعی تولید ارزش است و معضل بیکاری در جامعه ضد ارزش است.
این مراسم با حضور مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، فرماندار، امام جمعه و نماینده مردم شهرستان نایین در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی و 300 نفر از 300 نفر از مدیران واحدهای صنعتی و کارگران و خانواده آنها در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی نایین برگزار گردید.
لازم به ذکر است شهرستان نایین با بیش از 40 هزار نفر جمعیت در 140 کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید