اخبار

دیدار معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان با مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی

دیدار معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان با مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی
به گزارش روابط عمومی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با معاون اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی اصفهان دیدار کرد.

محسن نیرومند در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: تلاش و رشادت¬ های نیروی انتظامی برای حفظ امنیت در جامعه و مرزها قابل تقدیر است.
نیرومند همچنین از همکاری نیروی انتظامی با این اداره کل قدردانی کرد و خواستار افزایش همکاری ها و تعاملات در راستای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی شد
وی با اشاره به تفاهم نامه مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان گفت: این اقدامات باعث فراهم نمودن تمهیدات و زیر ساخت های لازم در جهت همکاری، هماهنگی و هم افزایی برای رسیدن به اهداف مشترک است
نیرومند مهمترین هدف مشترک مابین این اداره کل و نیروی انتظامی را فرهنگ سازی برای ایجاد امنیت روانی و اجتماعی خواند و افزود:کاهش بزهکاری، رشد اقتصادی، ایجاد اشتغال و حفظ اشتغال موجود زمینه ساز تحقق امنیت برای همه اقشار مختلف به ویژه سرمایه گذار داخلی و خارجی با هدف توسعه اقتصادی و پیشرفت عدالت اجتماعی در استان اصفهان است.
در ادامه این نشست مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارشی از همکاریها و تعاملات با معاونت نیروی انتظامی را ارائه کرد و بیان داشت: نیروی انتظامی همکاریهای ویژه ای در بحث آموزش برای خانه های بهداشت استان و برگزاری نمایشگاه سیار در اکثر شهرستانها را با این اداره کل داشته است.
احمدرضا پرنده همچنین گفت: همراهی کردن روسای شهرستانها در بازدید از خانواده معزز شهدا و حضور در گلستان شهدا برای تجدید میثاق با شهدای کارگر ازدیگر برنامه هایی است که در شهرستانها به صورت مشترک انجام میشود
وی با اشاره به بانک اطلاعاتی و آرشیو قوی معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی ابراز امیدواری کرد: در سال 96 تعاملات ما با نیروی انتظامی در راستای استفاده از تخصص و توانایی های این ارگان بیشتر خواهد شد.
سرهنگ جهانگیر کریمی معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی نیز اظهارداشت: پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی از موضوعاتی است که ما با جدیت در آن ورود پیدا کرده و با تفاهم نامه های مختلف با ادارات، سازمان ها و نهادها به فعالیت مشترک در این زمینه می پردازیم
وی کار کردن در حوزه آسیب های اجتماعی را امری واجب و اجتناب ناپذیر عنوان کرد وافزود: امروز مقابله با این پدیده وظیفه انسانی همه مردم و مسئولان در هر جایگاهی است.
در ادامه جلسه کارشناسان و روسای معاونت اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی و نیروی انتظامی به ارائه نظرات خود در راستای افزایش تعاملات مشترک پرداختند.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید