اخبار

اولین نشست اندیشه ورزان خانه های بهداشت کارگری استان اصفهان برگزار شد

اولین نشست اندیشه ورزان خانه های بهداشت کارگری استان اصفهان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان اولین نشست اندیشه ورزان خانه های بهداشت کارگری با با حضور اعضای شورای هماهنگی خدمات بهداشتی، کارشناسان بهداشت و خانه های بهداشت کارگری، تامین اجتماعی و صنعت معدن و تجارت برگزارشد.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع بهداشت و ایمنی کارگران واحدهای اقتصادی گفت: هدف از برگزاری این جلسه انجام برنامه ریزی های لازم برای افزایش بهره وری درگردهمایی فصلی مسئولین ایمنی وکارشناسان خانه های بهداشت کارگریاست
احمدرضا پرنده همچنین گفت: استان اصفهان دارای با 220خانه بهداشت کارگری بیشترین تعداد را نسبت به سایر استانها داراست.
وی افزود:بیشترین تعداد فارغ التحصیلان بهداشت حرفه ای نیز از استان اصفهان اهستند که در واحدها اقتصادی مشغول بهفعالیت می باشند و صد هزار نفر از کارگران استان را تحت پوشش قرارداده اند.
پرنده از برنامه های کلیدی سال 96 این شورای هماهنگی بازدید از خانه های بهداشت در سطح استان و افزایش تعداد آنها متناسب با تعداد واحدهای اقتصادی است.
وی همچنین گفت: تعامل خوبی بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تشکلات کارگری و کارفرمایی و اتاق بازرگانی وجود دارد که استفاده از این ظرفیت¬ها در جهت ارائه آموزش های تخصصی و عمومی با کیفیت به مسئولین ایمنی فنی و کارشناسان خانه های بهداشت کارگری بسیار مؤثر خواهد بود
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به اجرای موفق طرح کاج در واحدهای اقتصادی گفت: حمایت از بهبانهای در واحد های اقتصادی و افزایش آموزش هادر انجام اقدامات پیشگیری از اعتیاد از دیگر برنامه های شورای هماهنگی خدمات بهداشتی کارگران است.
در ادامه اعضای حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص نیازهای آموزشی و ایمنی واحدهای اقتصادی عنوان کردند.
این جلسه با حضور کارشناسان و مسئولین ایمنی فنی بهداشت کار نماینده تامین اجتماعی، نماینده صنعت و معدن و تجارت و کارشناسان فرهنگی اجتماعی در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید