اخبار

برگزاری مسابقه با موضوع ترویج فرهنگ تعاون در بین دانشجویان شهرستان خوانسار

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خوانسار از برگزاری مسابقه با موضوع ترویج فرهنگ تعاون در بین دانشجویان این شهرستان خبر داد.

حبیب ا... فرهمند با اشاره به نقش تعاون در ایجاد اشتغال بین جوانان گفت: در راستای ترویج و گسترش تعاونیها اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خوانسار اقدام به برگزاری مسابقه ترویجی تعاون نموده است
وی هدف از اجرای این مسابقه را معرفی توانمندیهای تعاونیها در ایجاد اشتغال و کسب درآمد در بین جوانان عنوان کرد و افزود: این اداره با اجرای طرحهای ترویج تعاون مانند مسابقه ترویجی، کارگاه های آموزشی ، تهیه و توزیع cd و بروشور در راستای تولید و اشتغال در سطح شهرستان اقدامات موثری انجام خواهد داد.
فرهمند همچنین گفت: این مسابقه با طرح سوالهایی در خصوص راههای ترویج باور تعاون و نهادینه کردن رفتار وکارگروهی و مشارکت در بین جوانان و نقش تعاونی ها در تحقق عدالت محوری اقتصاد مقاومتی برگزار شد.
وی در خصوص نحوه داوری این مسابقه گفت: پس از جمع آوری آثار تهیه شده کمیته داوری در سطح اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اقدام به بررسی تعداد 8 اثر واصله نمود و از بین آثار 3 طرح به عنوان طرحهای منتخب تعیین گردید.
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان خوانسار اعلام کرد: فائزه پژوهیانی در مقطع کارشناسی، رسول شهیدی در مقطع کارشناسی و مهرانگیز محمد خانی در مقطع کارشناسی ارشد به ترتیب موفق به کسب رتبه های اول تا سوم این مسابقه اشده اند که با هدای جوایز نقدیب از آنها تجلیل شد.
فرهمند با اشاره به روند رو به رشد اقتصاد تعاونی در شهرستان خوانسار گفت:در سال گذشته 12 شرکت تعاونی در زمینه های خدماتی، کشاورزی و تولیدی و توسعه و عمران در این شهرستان تاسیس و موجب اشتغال نزدیک به 100 نفر در سطح شهرستان شده است.

۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید