اخبار

ثبت نام دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتراستان اصفهان آغاز شد

ثبت نام دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتراستان اصفهان آغاز شد
مدیر امور تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر خبرداد.

علیرضا تیغ ساز از آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان اصفهان خبرداد و اظهارداشت: این جشنواره همه ساله با هدف شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم‌کردن زمینه‌های‌گسترش و ارتقای روحیه تعاونی‌ها و نمونه‌ پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی برگزار می‌شود.
وی‌گفت: معرفی تعاونی های توانمند و الگو برای توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضاء خانواده بزرگ تعاون کشور و تشویق و ترغیب فعالیت های تولیدی، توزیعی و خدماتی در مناطق مختلف از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.
تیغ ساز ادامه داد: ثبت نام دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان‌که شهریور ماه برگزار می شود، از 6خرداد آغاز و تا ۳۱ خرداد ادامه دارد.
وی در خصوص نحوه ثبت نام تعاونگران استان در این جشنواره اضافه کرد: تعاونگران استان باید برای شرکت در این جشنواره و ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی این جشنواره به آدرس www.taavonibartar.ir مراجعه و اطلاعات تعاونی خود را درج کنند.
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان افزود: تعاونی ها، اتحادیه ها و اتاق های تعاون می‌توانند در گرایش‌هایی با عناوین کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تامین نیاز تولید کنندگان، تامین نیاز مصرف کنندگان، تامین نیاز صنوف خدماتی، اعتبار، دهیاری، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش بنیان، سهامی عام، خدماتی، فراگیر ملی، اتحادیه ها، اتاق تعاون، بنیاد تعاون و کارآفرینی و سایر گرایشهای مرتبط در این جشنواره شرکت و نسبت به تکمیل فرم های عمومی و تخصصی اقدام کنند.

۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید