اخبار

اولین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد

اولین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد
اولین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان با حضورمعاونین، روسای ستادی وشهرستانها در محل سالن شهید بهشتی این اداره کل برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در این جلسه ضمن تبریک میلاد حضرت معصومه (س) گفت:شورای اداری این فصل با تغییرات زیادی مواجه بوده و امیدواریم از این به بعد بتوانینم این جلسه را به صورت منظم تر و بهتر برگزار کنیم
محسن نیرومند هدف از برگزاری جلسات شورای اداری را استفاده از تجارب یکدیگر در اداره بهتر امور و ارائه خدمات مطلوبتر به ارباب رجوع عنوان کرد و افزود: برای جلو گیری از موازی کاری در نقاط مختلف استان و کاهش سلسله مراتب اداری در خدمات قابل ارائه، انجام هماهنگی بین روسای ادارات و معاونین ضروری است.
وی با اشاره به تغییر و تحولات انجام شده در سطوح مختلف مدیریت و روسای ستادی و ادارات گفت: انجام تغییر در روسای ادارات و واحدهای مختلف موجب پویایی خواهد شد و تفکرجدید و ایده های نو را در حوزه های مدیریتی در برخواهد داشت.
نیرومند خاطر نشان کرد: مدیراشتغال و کارآفرینی، مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی رئیس امور مالی، رئیس امور اداری و رئیس واحد IT، رئیس اداره خمینی شهر، رئیس ا داره خوانسار، و تعیین رئیس روابط عمومی از مهمترین تغییراتی است که در4 ماه نخست سال جاری داشته ایم.
وی همچنین با اشاره به شرایط سخت در حوزه اشتغال جوانان تأکید کرد: پیگیری موارد و مسایل در حوزه اشتغال مهمترین رسالت اداره ما در سطح استان است و اطلاع رسانی به عموم مردم و جوانان برای جذب صد درصدی تسهیلات تخصیص داده شده به استان در رونق اقتصاد استان از اهمیت زیادی برخوردار است.
نیرومند افزود: دولت بسته های مختلفی را برای حل مساله اشتغال ارائه کرده است و اقشار مختلف مردم می توانند با استفاده از طرح مشاغل خانگی، طرح کارورزی و سایر طرح های ارائه شده ومتناسب با توانمندی و علایق خود از این طرح ها و تسهیلات آنها استفاده کنند.
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان همچنین از همه روسا و مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح استان خواستار شد: موضوع جانشین پروری و تربیت نیروی متخصص و ارائه تجربه های افراد باسابقه به نیروی های جوان را در دستور کار اداری خود قراردهند.
نیرومند در پایان ضمن قدر دانی از زحمات همه کارکنان گفت: ارائه خدمات بهتردولتی به جامعه مخاطب قطعاً در بهبود اوضاع اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه تاثیر گذار خواهد بود.

۷ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید