اخبار

دعوت از سفیران جامعه کار، تولید وتعاون استان اصفهان برای ثبت نام در سایت رابط فرهنگی

دعوت از سفیران جامعه کار، تولید وتعاون استان اصفهان برای ثبت نام در سایت رابط فرهنگی
مهندس پرنده مدیر اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از آغاز ثبت نام درسامانه سفیران فرهنگی جامعه کار وتلاش خبر داد.

وی با بیان اینکه توسعه فرهنگی مهمترین مؤلفه پایداری کشور در کلیه ابعاد و عرصه های اجتماعی است گفت: تحقق اهداف و سیاست های کلان فرهنگی نظام اسلامی نیاز به شناسایی، سامان بخشی و ارزیابی فعالیتهای جاری و فرهنگی دارد. 
پرنده افزود: تدوین شاخص های مناسب فعالیت های فرهنگی وگسترش آنها و همچنین یکپارچه¬ سازی، هماهنگی و هدایت برنامه ها و فعالیت ها در راستای اهداف و سیاست های سازمانی در بنگاه های اقتصادیامری ضروری است.
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استا ناصفهان هدف از اجرای این طرح را سازماندهی رابطین فرهنگی کار در جامعه کار وتولید، بستر سازی جهت توسعه فعالیت های فرهنگی در واحدهای تولیدی، فعال سازی وتوانمندسازی رابطین فرهنگی و توسعه فرهنگ اسلامی کار در واحدهای صنعتی و تولیدی عنوان کرد
پرنده همچنین گفت: از دیگر نتایج اجرای این طرح، ایجاد بانک اطلاعاتی به منظور بهره گیری از اطلاعات و تجربیات رابطین فرهنگی، برنامه ریزی، نظارت و اجرای برنامه های فرهنگی در واحدهای اقتصادی کشور است.
مهندس پرنده درادامه به نحوه ثبت نام اشاره کرد وگفت: رابطین محترم میتوانندبه قسمت راهنما در سامانه rabetfarhangi.mcls.gov.ir مراجعه نموده و در این سامانه اطلاعات خود را ثبت نمایند. 

وی در ادامه گفت: پس از گذشت مدت 72 ساعت از ذخیره اطلاعات ثبت شده مجدداً به سامانه مراجعه نموده و با همان رمز عبور و نام کاربری که قبلاً ثبت نام نموده اید از قسمت ورود اعضا وارد شده و اطلاعات بعدی ثبت گردد 
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان اصفهان تاکید کرد: رابطین فرهنگی دقت نمایند در ابتدای ثبت نام اطلاعات کارگاه و کارفرما ثبت می شود و پس از تایید توسط اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان صفحات بعدی جهت ثبت مشخصات رابط فرهنگی باز می گردد.
لازم بذکر است در ثبت اولیه هیچ مشخصاتی از رابط فرهنگی ثبت نمی شود بلکه مشخصات کارفرما و واحد اقتصادی بصورت صحیح وارد می گردد. 
مراجعین محترم میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان به آدرس https://telegram.me/isfahan_mcls مراجعه نمایند

۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید