اخبار

رئیس اتاق تعاون استان اصفهان: صدور 300 کارت بازرگانی توسط اتاق تعاون اصفهان

رئیس اتاق تعاون استان اصفهان: صدور 300 کارت بازرگانی توسط اتاق تعاون اصفهان
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان گفت: یکی از وظایف اتاق تعاون صدور کارت بازرگانی است که در حال حاضر مجموعاً بیش از 300 کارت بازرگانی در استان اصفهان صادر کرده‌ایم.

حبیب ا... بهرامی در نشست با اصحاب رسانه گفت: اتاق تعاون و بازرگانی مشاور سه قوه هستند، یکی از کارهای اتاق تعاون انعکاس مشکلات بخش تعاون به سه قوه است و ما در اتاق تعاون مشکلات و ضعف های بخش تعاون را احصا می کنیم و سپس به سه قوه منعکس می کنیم.
وی با بیان اینکه یکی دیگر از وظایف اتاق تعاون صدور کارت بازرگانی است گفت: در مجموع بالای ۳۰۰ نفر کارت بازرگانی تعاون در استان اصفهان دریافت کرده اند که از ابتدای سال جاری تا شهریور ماه ۲۹ عدد کارت بازرگانی تعاون در استان اصفهان صادر شده است.
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان اعلام کرد: در مجموع بخش تعاون و خصوصی باید ۸۰ درصد اقتصاد کشور را اداره کنند که هنوز از این هدف بسیار دور هستیم و هنوز بیش از ۷۰ درصد اقتصاد کشور دولتی است در حالی که امور باید به بخش تعاون و خصوصی سپرده شود.
وی با بیان اینکه مطابق هدف‌گذاری قانون، ۲۵ درصد اقتصاد کشور باید به دست بخش تعاون اداره شود، تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر بین ۷ تا ۸ درصد اقتصاد کشور توسط بخش تعاون اداره شود.
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان با بیان اینکه امسال برای نخستین بار با هدفِ کمک به بازار مسکن و با همکاری اتاق تعاون در اصفهان نمایشگاهی برگزار خواهد شد، گفت: در حال حاضر مسکن از رکود رنج می برد این درحالیست که با خروج مسکن از رکود اشتغال ایجاد می شود.
وی با اشاره به اینکه ۴ تا ۷ آبان ماه نمایشگاه مسکن، انبوه سازی املاک و مستغلات برگزار خواهد شد، ادامه داد: برای رونق بازار مسکن، پتانسیل های موجود را به انبوه سازان معرفی و همچنین ابزارهای نوین فروش مسکن در این نمایشگاه معرفی خواهد شد.

۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید