اخبار

با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی 92 واحد مسکونی در کاشان به بهره برداری رسید

با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی 92 واحد مسکونی در کاشان به بهره برداری رسید
در دومین روز از هفته تعاون 92 واحد مسکونی شرکت های تعاونی سایپا و سیمان کویر با حضور حمید کلانتری معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار در کاشان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان این واحد ها که مربوط به اعضا شرکت تعاونی سایپا و سیمان کویراست در دو مجموعه 52 واحدی و 40 واحدی با زیربنای 13 هزار متر مربع ساخته و برای آن مبلغ 135 میلیارد ریال هزینه شده است.
هر یک از اعضا شرکت تعاونی برای خرید هر واحد، مبلغ 15 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند.
همچنین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در مراسم تقدیر از تعاونی های برتر استان اصفهان در کاشان گفت: 73 پروژه در قالب 67 طرح تعاونی همزمان با هفته تعاون به بهره برداری می رسد که برای اجرای این طرح ها 210 میلیارد تومان هزینه شده که 30درصد از این سرمایه گذاری اعتبارات بانکی و مابقی را اعضای تعاونی ها پرداخت کرده اند.
محسن نیرومند با بیان اینکه با بهره برداری از این طرح ها زمینه اشتغال 3هزار و 742نفر به طور مستقیم فراهم می شود، افزود: این تعاونی ها در زمینه های صنعت، کشاورزی،دامداری، صنایع دستی و مسکن فعالیت می کنند.
در استان اصفهان بیش از سه هزار شرکت تعاونی فعال هستند که سه میلیون نفر در این تعاونی ها عضو هستند و زمینه اشتغال بیش از 59 هزار نفر را فراهم کرده اند.

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید