اخبار

اصفهان قهرمان مسابقات فوتسال کارگران کشور در بندرعباس

اصفهان قهرمان مسابقات فوتسال کارگران کشور در بندرعباس
رئیس هیأت و اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان در جلسه کارشناسان اجتماعی ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی سراسر استان اعلام کرد: تیم فوتسال کارگران استان اصفهان توانست با شکست تمامی رقیبان در رقابتهای کارگران کشور مقام نخست این مسابقات را کسب نماید.

 

جواد شیرانی ضمن اعلام این خبر گفت: مسابقات فوتسال قهرمانی کارگران کشور با شرکت 20 تیم منتخب از استانهای کشور و در 5 گروه 4 تیمی به میزبانی بندر عباس آغاز شده و 21 آذر ماه با قهرمانی کارگران استان اصفهان به پایان رسید.

وی افزود: تیم فوتسال کارگران استان اصفهان با حمایت صنایع هواپیماسازی ایران(هسا)در این مسابقات شرکت نمود و در دور مقدماتی با شکست تیم خراسان شمالی و دو تساوی در مقابل نمایندگان همدان و سمنان به دور بعد صعود نمود.

شیرانی ضمن تبریک کسب این موفقیت به جامعه کارگری استان اصفهان ادامه داد: به جرأت میتوان ادعا کرد ورزش کارگران اصفهان مرزهای موفقیت را پشت سرگذاشته و چشم انداز بسیار خوبی در خصوص ورزش حرفه ای درتمام سطوح بین المللی و ملی در سالهای آینده خواهد داشت.

شیرانی همچنین گفت: در حال حاضر در سطح استان 30 انجمن فعال ورزش کارگری ر هر دو رده بانوان و آقایان فعال بوده و توجه ویژه به ورزش پایه و استعداد یابی به عنوان مهمترین اصل در ورزش کارگران استان اصفهان مطرح می باشد.

رئیس هیأت و اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان از کارشناسان اجتماعی شهرستانها خواستار شد: برنامه های بیشتری را برای ترغیب کارگران واحدهای اقتصادی کوچک و بزرگ جهت پرداختن به ورزش و امور سلامتی پیش بینی کنند.

شیرانی ادامه داد: هر شهرستانی که در آن مجموعه های فرهنگی ورزشی ویژه کارگران وجود ندارد لازم است یک نفر  واجد شرایط لازم را به عنوان رئیس هیأت ورزشی کارگران اصفهان معرفی کنند تا اقدامات لازم برای استفاده کارگران از مجموعه های ورزشی فراهم کردد.

این جلسه  که با حضور ر 40 نفر از کارشناسان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در محل ساختمان جدید اتاق صنایع و معادن و بازرگانی اصفهان برگزارشد، علاوه بر برنامه های مذکور مدیر کل و معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، و دکتر دوازده امامی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان نیز سخنرانی نموده، سپس با اهدای لوح تقدیر و هدیه از کارشناسان این حوزه تجلیل شد.

 

 

۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید