بیانیه حریم خصوصی پورتال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران
پورتال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، متعهد است که حریم خصوصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی موردنیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند. در این نوشته، سیاست‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در شیوه نگهداری از داده‌ها و حفظ حریم خصوصی افراد بیان شده است. مشاهده صفحات وب‌سایت‌های ما و استفاده از بسیاری خدمات ارائه‌شده در این وب‌سایت‌ها نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد اما برخی موارد دریافت محصولات یا خدمات نیازمند اطلاعات شخصی شما می‌باشد. پورتال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما بوده و به‌هیچ‌وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند. در ادامه اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌شود و نحوه جمع‌آوری آن‌ها آمده است.

چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران :
الف- اطلاعاتی که شما خود در اختیار ما قرار می‌دهید که شامل موارد زیر هستند:

نام و نام خانوادگی

شماره ملی
شماره تلفن
آدرس پست الکترونیکی شما

ب- برخی اطلاعات دیگر به‌صورت اتوماتیک از شما دریافت می‌شود شامل موارد زیر می‌باشد:

تاریخ و زمانی که وارد سایت ما شده‌اید و مدت‌زمانی که در سایت هستید.
صفحات مشاهده‌شده توسط شما
آدرس IP کامپیوتر شما
نام و نسخه سیستم‌عامل و browser کامپیوتر شما. به‌عنوان مثال Windows 7/IE 9
اطلاعات استانداردی که توسط browser فرستاده می‌شود.
لازم به ذکر است که این اطلاعات جمع‌آوری‌شده امکان شناسایی کاربران را برای ما فراهم نمی‌کند. هدف ما از دریافت این اطلاعات استفاده از آنها در تحلیل عملکرد کاربران سایت می‌باشد تا بتوانیم در خدمت‌رسانی بهتر عمل کنیم.

کوکی‌ها
کوکی‌ها فایل‌های متنی کوچکی هستند که توسط وب‌سایت برای حفظ اطلاعات بر روی کامپیوتر شما قرار می‌گیرند تا با استفاده از آنها از ورود مجدد اطلاعات خودداری شده و در وقت شما صرفه‌جویی شود. اطلاعات به‌دست‌آمده از طریق کوکی‌ها در شناسایی مراجعه مجدد کاربران کاربرد دارد و موجب می‌شوند کاربران راحت‌تر از سایت بازدید نمایند. همچنین با ردیابی استفاده شما از ایمیل و خبرنامه، نیازمندی‌های شما قابل‌کشف می‌باشد تا در دستور کار ما قرار گیرد.
لازم به ذکر است که هر شخص به‌دلخواه می‌تواند کوکی‌ها را در هر زمان از روی سیستم خود حذف نماید. به یاد داشته باشید اگر آنها را حذف کنید، تمامی تنظیمات مانند نام کاربری و رمز عبور ذخیره‌شده می‌بایست در زمان مراجعه بعدی دوباره وارد شود.

انتقال اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و اطلاعات شمارا در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد؛ به‌جز در مواردی که در قانون ذکرشده باشد و یا با شکایت شاکی خصوصی و حکم دادگاه اطلاعات در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گیرد.

تغییرات در بیانیه سیاست حفظ محرمانگی
ما این حق را برای خود محفوظ می‌دانیم که در هر زمانی این بیانیه را ویرایش نموده و تغییرات خود را اعمال نماییم. در این شرایط شما موظف هستید که آخرین تغییرات ما را در بیانیه از طریق سایت مشاهده نموده و از آن مطلع شوید. البته تغییرات احتمالی ممکن است از روش‌هایی چون ایمیل یا اعلامیه در سایت به اطلاع شما رسانیده شود.